Голову Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна звинуватили у змові з прокуратурою

Роман Півторак звинуватив голову Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна у замовленні кримінальної справи проти нього. Про це він сказав у прямому ефірі на «Ух-радіо» у програмі Степана Барни «Насправді».

Ще  лютому 2012 року у Тернополі правоохоронці затримали керівника четвертого училища Романа Півторака. Тоді прокурор Тернополя порушив кримінальну справу стосовно директора  за ст. 368 КК України (одержання хабара) та ст. 365 КК України, за фактом перевищення ним службових повноважень, що виразилось у примушуванні учнів навчального закладу здавати благодійні внески, у переважній більшості за рахунок власних стипендій.

Зараз Роман Півторак безробітний і у всьому звинувачує Валентина Хоптяна та прокуратуру.

“Після того як я був заарештований, я став відлучений від освіти. Станом на зараз я безробітний, ніде не працюю. В мене абсолютно ніяких засобів для життя і це ще один аргумент, яка наша держава. Бо ніякої заборони на роботу у мене не має. Я не суджена людина. А як все буде, поживемо, побачимо. А замовником є Хоптян, керівник Тернопільської ОДА, а виконавці це прокуратура міста Тернополя”, – каже Роман Півторак.

Коментарі вимкнені.