З Тернополя розпочинається війна з УДАРом

Люди, яким партія Віталія Кличка УДАР не виплатила гонорар за роботу на виборах до Верховної ради, об’єднуються в соціальних мережах. Настрої там панують різні: одні все ще сподіваються на свою частину зароблених коштів, тому бояться «світити» прізвища, інші ж – відкрито надають свої координати, посади в штабах УДАРу та кількість заборгованих коштів.

Першим на всю Україну збирати дані про невиконання домовленостей партією відомого боксера, почав головний редактор тернопільського інтернет-видання «Про Все», журналіст з чималим стажем, Борис Машлянка. Він і створив групи «УДАР-кидалово» в соцмережах. Розповідає жахливі речі – йому пишуть з усіх областей України.

–          Особисто я зіткнувся з проблемою виплати гонорарів за співпрацю із кандидатом від УДАРу. Після виборів його прес-служба мені заявила, що прийнято рішення керівником штабу – не платити. Я зрозумів, що мене просто використали. 8 днів очікував, а коли зрозумів, що все марно, описав ситуацію і оприлюднив в інтернеті. За 5 хв після оприлюднення – зателефонували. Знайшлися кошти. Але тоді мені ще й почали масово писати та телефонувати люди, яких також «кинула» ця партія.

У грудні Борис Машлянка слухав прес-конференцію Віталія Кличка.

–          На запитання журналіста про заборгованість перед спостерігачами на виборах, лідер заявив, що з УДАРом працювали лише добровольці-волонтери, а заборгованості, якщо і є, то це – мажоритарників. Але, спілкуючись з людьми, які працювали в партії УДАР, я зрозумів, що можливо, Кличко не все знає, або його просто обманюють.

Відтоді тернопільський журналіст почав збирати інформацію і виявив чимало цікавих фактів. До нього навіть телефонували з телеканалу Інтер, аби він підказав координати тих українців, яких обманув УДАР.

–          Коли я створив групи, реакція мене просто шокувала  – почали писати з усіх куточків не лише області, але й України. Люди дякували, що ми піднімаємо цю проблему. Обурився лише один чоловік… Ігор Побер.

Зараз в групах обговорюється можливість проведення організаційних зборів для оформлення заявки в міську раду на акцію протесту. Планується також прес-конференція з власкорами всеукраїнських телеканалів, газет. Розглядають і пропозицію про подання відкритої заяви до Віталія Кличка, з підписами людей – кожен зможе долучитись, вказавши звідки він, скільки боргу і контактні дані.

Довідка

Групи в соціальних мережах “УДАР-кидалово”: Однокласники, Фейсбук, ВКонтакті.

 

Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.