Краматорськ схожий на Тернопіль

Трохи позитиву з Краматорська і Слов’янська:
Були там на Миколая в ролі його помічників, проводили майстер-класи з розпису писанок, торбочок, горняток.
Краматорськ схожий на Тернопіль – такий же зелений і маленький, є Ленін, але модний – в синьо-жовтих шузах Люди класні, принаймні нам такі траплялися.
Відкриття року: простір Вільна Хата, який нас гостинно прийняв. Крутезний сучасний некомерційний заклад в Краматорську для спілкування молоді, різних цікавих подій, зустрічей. Хлопці приїхали зі Львова, зробили “хату”, живуть в своїй справі і живуть своєю справою. Тому за кілька днів там вже сформувалася якісна тусовка місцевої цікавої молоді. По-моєму, найефективніший метод формування світогляду нової генерації на сході країни.
Мега-мотиватори – дівчата з ГО Наше майбутнє / NGO Our Future. Вони змушені були переселитись із Донецька до Краматорська, але незважаючи на побутові моменти двчата відразу ж реалізували в місті класнючий мистецький проект “Відкрий Україну”, який дуже треба такому місту в такий час. Вони нам все і влаштували: допомогли доставити подарунки від Миколая до діток, організували майстер-класи.
Як казав затійник нашої пригоди Святослав Абрам’юк, такі заходи зараз тре робити, бо це належить до тих речей, за які і боряться наші бійці.

Марія Шаплай

Коментарі вимкнені.