Любомир Гузар: «Ми повинні вживати всіх заходів, щоб показати Росії, що ми — це ми»

Архиєпископ, колишній глава УГКЦ, кардинал Любомир Гузар зазначив, що українцям потрібно усвідомити: війна, яка відбувається проти РФ, дуже небезпечна, а також прийняти той факт, що Росія – це ворог України.

Новину повідомляє «Преса України».

«Ми повинні зібрати наші сили і усвідомити всю небезпеку, яку несе ця війна. Те, що відбувається з боку Росії, – це не акт братства. Це ворожнеча і бажання домінувати. Росія – це не союзник, а, на жаль, ворог. Так вони самі себе піднесли і підносять. Це показує нашому народові, що порятунок – в наших руках. Ми не повинні чекати ні від Росії, ні від кого-то другого порятунку, а повинні побудувати державу власними силами. У нас є люди, багата країна, у нас є всі передумови, але потрібно їх використовувати», – розповів кардинал.

Любомир Гузар звернувся до українців із закликом навчитись прощати своїх ворогів, але разом із цим пам’ятати, що свої слова слід захищати.

«Простити – значить віддати себе на поталу. Ми не повинні виховувати в собі дух ненависті, але повинні свідомо захищати свої права. Нехай росіяни люблять Росію, а українці люблять Україну. Ми не хочемо їм зла і не хочемо, щоб вони нам зла бажали . Ми також повинні вживати всіх можливих заходів, щоб показати Росії, що ми – це ми», – підсумував Гузар.

Нагадуємо, що колишній глава УГКЦ, кардинал Любомир Гузар дотримується думки, що українцям потрібно завершити другий Майдан,а  не розпочинати третій.

Comments are closed.