Люстрація у Чорткові: «борець за правду» сам утопився в скандалах

ЗАЗУЛЯК АНДРІЙ  ІГОРОВИЧ – голова Чортківської міської організації ВО «Свобода». І до болю дивно, що соратник тих людей, які боряться за правду, утопився в скандальних ситуаціях з будівництвом, захопленні землі, дерибані земельних ділянок, оскільки є головою земельної комісії в міській раді та ще й є власником скандального нічного клубу «Континент».

Ще не забуто звернення чортківчан до усіх і уся щодо власника ТЦ «Континент» (м. Чортків вул. Шевченка, 16 «А») Зазуляка А. ( голови комісії з питань містобудування та земельних відносин Чортківської міської ради) щодо зловживання власним службовим становищем, нехтування етикою депутата виборчого органу, а також інтересів жителів м. Чорткова. Цитую з заяви громадян Чорткова: «Зазуляк самовільно захопив і використовує земельну ділянку близько 0,2 га, яка граничить з його комерційною структурою і відноситься до прибудинкової території будинків по вул. Шевченка і кварталу вул. Карабіневича та вул. Шевченка. Зазначеними діями вказана особи грубо порушила земельне законодавство України. На вказаній ділянці без будь яких погоджень і технічної документації, з порушенням ДБН, вказаний «горе бізнесмен» та « слуга народу»  розмістив потужні промислові кондиціонери. Зазначені об’єкти в нічний час видають потужний гул, що заважає жителям мікрорайону нормально відпочивати, а в більшості з них є неповнолітні діти. На подвір’ї, де граються діти шкільного і дошкільного віку, не виключається можливість нещасних випадків, так, як кондиціонери є потужними електроприладами. В зимово – осінній період викиди з паливної прибудованої до ТЦ «Континент» попадають в квартири мешканців району, так як вказаний об’єкт побудований з порушенням норм ДБН ( труби викиду газів горіння мають знаходитись вище гребінки будівлі, а вони знаходяться приблизно на висоті 6 метрів ). Паливна відкрита без дозволу на викид в атмосферу шкідливих речовин. В нічний час, відвідувачі ТЦ «Континент», постійно виходячи на вулиці Шевченка та Карабіневича, перевищують дозволений шум в нашому районі ( крики, рух автотранспорту в самому центрі міста, постійні бійки), та унеможливлюють нормальний відпочинок жителів мікрорайону. Також в близько розташованих до ТЦ будинках сильно відчувається голосна дискотечна музика. Відкриття згаданого нічного закладу відбулось без громадських слухань. На протязі останніх років жителі кварталу усно ( колективно та індивідуально ) звертались до мера та власників комерційної структури, з проханням звільнити мікрорайон від вказаних незаконних забудов, а міського голову, прийняти міри стосовно власника ТЦ «Континент» (м. Чортків вул. Шевченка, 16 «А») згідно чинного земельного законодавства за незаконне захоплення землі, однак наші вимоги громадян проігноровано. Одночасно, з подачі згаданого загарбника Зазуляка, вирішується питання про долучення захопленої земельної ділянки до землі , яку орендує ТЦ «Континент», без проведення громадських слухань. А ще Зазуляк розбудував сходи на вході в ТЦ ЗА РАХУНОК ТРОТУАРУ І ПРОЇЗДЖОЇ ЧАСТИНИ. ГЕТЬ ТАКОГО ДЕПУТАТІВ З МІСЬКОЇ РАДИ», – йдеться за посиланням http://ord-ua.org/2011/11/09/svobodivtsi-prihvatizovuyut-zemlyu-v-tsentri-chortkovachortkovi/?page=2

Також є звернення громади до п.Тягнибока – лідера «Свободи» з приводу незаконних дій Зазуляка: «Зазуляк А. є членом партії, яку Ви очолюєте. Однак, вище вказаними діями він підриває позитивний імідж ВО «Свобода» в регіоні, з неповагою та грубістю відноситься до мешканців кварталу. На спільній нараді вказаного депутата, міського голови і жителів мікрорайону, він нагло обманув про наявність в нього документів на захоплену землі та встановлене обладнання. Просимо Вас розібратися у ситуації, що склалась і дати оцінку діям свого однопартійця. Відповідь просимо надіслати на адресу 48500 м. Чортків вул. Карабіневича, 3 кв .5 ( 096 271 32 32 ) За дорученням жителів кварталу Фортельний В.А. http://maidanua.org/2011/11/zahoplennya-zemli-predstavnykamy-vo-svoboda-v-m-chortkovi/comment-page-1/

Головний міліціонер Чортківщини після чергового скандалу в “Континенті”( масова бійка з тяжкими наслідками, неадекватних дій так названої охорони нічного бару) вимагав на сесії міської ради скоротити роботу закладу до 23.00.

А ще, власник торгівельно-розважального комплексу «Континент» та депутат міської ради по сумісництву Андрій Зазуляк розгорнув масштабні будівельні роботи, жодним чином не рахуючись із сусідами, як живими, так і померлими біля кладовища по вул..Степана Бандери. “Нехтуючи норми моралі, будівельними та санітарними обмеженнями, Зазуляк фактично на кістках чортківчан споруджує промисловий об’єкт. Люди неодноразово скаржилися на Зазуляка у міськраду, однак, міський голова Чорткова Михайло Вербіцький жодним чином не реагує. Зрозуміло, що він покриває Зазуляка, адже підприємець очолює місцеву «Свободу» та є головою земельної комісії міськради.

Однак, громада міста не буде миритися із безчинством! Досить мовчазно спостерігати як можновладці перетворюються на «князьків», бо і ми перетворимося на бидло. Не для того ми обирали депутатів, щоб вони покривали свої оборудки! Лише активна громадська позиція кожного із нас може змусити владу виконувати закон та рахуватися з інтересами громади. Закликаємо усіх небайдужих приєднатися до пікету та припинити зухвале глумління”, – наголошується у заяві, про що можна прочитати тут http://micto.cz/2013/11/06/deputat-vid-svobody-buduje-u-chortkovi-avtomyjku-na-tsvyntari/

Після цього матеріалу в ЗМІ захоплювач землі – представник ВО Свобода в м. Чорткові А.Зазуляк розіслав гнівного листа на адресу Інтернет-сайтів. Виявляється, керманича районного осередку «Свободи» обурили публікації, де місцеві мешканці скаржаться на будівництво, яке пан депутат незаконно розгорнув поруч з кладовищем. У цілком партійному дусі партійний бос пояснив журналістам, що їх статті про обурених селян – то є «брудна хвиля брехливої, спотвореної мішанини, спрямованої на підрив авторитету об’єднаних опозиційних сил» з метою «спаралізувати волю громади до супротиву, розпеченим залізом неправди випекти віру в себе та в національно-патріотичні сили, що виборюють порятунок Української держави». А далі (перепрошую за розлогу цитату, але не можу втриматись від задоволення) ще краще. Зазуляк пише: «Ці прості речі «писаки» попросту забули. Адже їх справжня мета – оббрехати голову Чортківської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Андрія Зазуляка. Обливаючи брудом депутата міської ради від опозиції, вони сподіваються підламати авторитет патріотичної сили, яку той представляє». Отакої. Сам переступив всі межі людяності – будується на кістках чортківчан і ще й це називає підривом авторитету Свободи! Тож вкотре кажу: виступи всіх цих зазуляків — це кращий аргумент на користь застосування електрошоку для лікування шизофренії. А ще він мітить в мери Чорткова. Тоді вже кожен клаптик землі буде забудований нічними клубами на кшталт «Континенту» і наші з вами діти будуть ходити туди випити чарчину та покурити траву. То чи хочемо ми такого міського очільника, дорогі чортківчани?

Але який пасаж – впродовж  останніх подій пан Зазуляк серйозно узявся за люстрацію чортківських людей, може б почав із себе? 

Слідкуйте за публікаціями. Далі буде.

                                                                  Руслан Ластівка, м.Чортків

 

Більше про люстрацію у Тернополі та Чорткові можна прочитати ТУТ

-1 thoughts on “Люстрація у Чорткові: «борець за правду» сам утопився в скандалах

 • 10:20 | 4.03.2014 о 10:20
  Permalink

  Хочу особисто зустрітись з автором цього тексту ідати відповідь по кожному брехливому закиду.

 • 12:41 | 4.03.2014 о 12:41
  Permalink

  Твердо вірю, що написане усе правда. Згадайте п.андрій як проти вас під міську раду восени виходили люди,які виступають проти вашого будівництва на кістках людей! та ще скажіть що цього не було???

 • 12:46 | 4.03.2014 о 12:46
  Permalink

  Не хочу захищати Зазуляка, але автор статті однозначно перекручує факти і свідомо частково обманює читачів. Журналісти майте совість і пишіть правду.

 • 13:12 | 4.03.2014 о 13:12
  Permalink

  Не можна пускати до влади людей з заплямованою репутацією. Він нічого не зробив для Чорткова, а завжди думає лише про власні інтереси. У Владу повинні йти молоді та перевірені Київським Майданом люди, які вірять в Бога, а не шелест грошей. А ТЦ Континент як “чиряк” в історичній частині міста- портить як екологію, так і архітектурний стиль міста. Надіюсь новий мер “очистить” місто від таких забудов. Розважальні заклади, на мою думку, та по європейському досвіді повинні будуватись на околицях та в зонах відпочинку де вони приносять меньше шкоди.

 • 14:16 | 4.03.2014 о 14:16
  Permalink

  Володимир ви праві на віс 100% В зазуляка такі очі хитрі як у лиса – там де гроші там і Андрій. і чого він пішов з обласної ради як думаєте і поміняв депутатство обласне на районне,а того що тут земелька а гроші і земельк ане пахнуть,як кажуть. от так голова земельної комісї і вирішує свої питання і на вул Червоний берег земельку також взяв

 • 16:34 | 4.03.2014 о 16:34
  Permalink

  Зазуляк Андрій батькович,і ви ще маєте лице виправдовуватись перед людьми? та згадайте як ви залізли своїм “Континентом” на наше подвіря – нагло і безцеремонно. І ви пишаєтесь цим, що ми простий народ не змогли нічого доказати. Добре що голова обласної адм Сиротюк свободівець ми і до нього поїдемо скоро. може він вас на місце поставить .може аж тепер настане справедливість!

 • 17:44 | 4.03.2014 о 17:44
  Permalink

  Сусідам – їдьте до О.Сиротюка він не любить фальші, знаю його особисто. Тож хай розбереться з своїм клоуном з чортківщини Зазуляком.Я питав про нього депутата міської ради Чорткова – повністю підтвердив інфу що все що написано про зазуляка правда

 • 17:51 | 4.03.2014 о 17:51
  Permalink

  Персону Зазуляка можна довго обговорювати.Але ще цікавіші персони ,які реанімували ці ж свої старі записи.Замовник то Шматько володя-дуже цікавий персонаж,який в Чорткові відомий як мінтовський стукач. Він здав активістів євромайдану коли запахло жареним.А ще цікавіша персона яка пише-то Іра Гулька ,яка кар’єру зробила за допомогою дивана і перини.Піком кар’єрного зростання було затведження в Хоптяна на дивані.Перед цим її “затвердили” всі керівники району.Про Володю стукача можна довго говорити -про продаж землі білецької громади по 4000$ за ділянку.Але про це потрібна окрема розмова.

  • 00:10 | 5.03.2014 о 00:10
   Permalink

   зі “Свободи” найбільший авторитет в чорткові пан В.Наконечний – молодий, розумний, виважений. лишіться ви зозуляка і не обливайтесь дурно всяким брудом і люд чортківський, бо негарно так. ну що зробити що дійсно на початкав в нашу чортківську свободу набрали різних людей і не всі вони кришьально чисьті,але то життя, нині помилився-завтра виправив помилку та й так живемо. і зозуляк виправиться не такий уже втрачений. а хто грощі і землю не любить? а попав у земельну комісію попоробуй тут не спокусися. хлопці будьте лояльніші одне до другого і ти Руслане не пиши так жорстоко -вони молоді та й гарячі,з часом навчаться усього і а політиці і в житті. а мудро ти колего підписався) і не запідозриш що то ти. а з Андрієм помирися – ви ж соратники і нема що ділити. партія одна .Свобода одна і її не спинити

  • 22:19 | 6.03.2014 о 22:19
   Permalink

   Пише володьки шестірки преслуга михайло опиханий.він свого царя пропихає на мера чорткова.але вони оба непрохідні

 • 19:22 | 4.03.2014 о 19:22
  Permalink

  Добре що Іра така любимиця усіх керівників району – це ж гонор , що всі її хочуть і люблять. А В Зазуляка бік навіть би в голодний рік ні одна жінка не подивилася))а Шматько лідер Євромайдану в Чорткові, першим зібрав чимало люду щоб відстоювати інтереси України,а не сидів ціхо як деякі андрійки, що пхаються в мери без стида і совісті. Тичковський вартий уваги як людина – друг зазуляка, а воно таке сміття..

 • 18:37 | 11.06.2014 о 18:37
  Permalink

  історія ця правдива на 100 процентів!!!!! зокрема в ценрі було виділено біля 2 соток Тичковському( а рівноцінно і Зазуляку ) земельку під будівництво дитячого кафе (не нічного бару) з одночасним збереженням скверу!!!! однак ці пройдосвіти поступили по принципу забудуємо весь сквер а хто в чорткові розвалив незаконне будівництво – ніхто!!!! далі ці бандюки в личині від націоналістичної партії!!!! – свобода!!!! зрізали близько 25 -30 дерев – без дозволів без сплати в бюджет міста завданих збитків !!! і виріс КОНТИНЕНТ! походу ці конкректі пацани захопили тротуари з обидвох сторін будови + прибудинкову територію жителів центру!!!! і понеслось нічне життя дикі танці до 03 00 і головні болі в сусідів на яких вони забили !!! (в неті є офіційний документ який підтверджує захоплення землі)так що коментар зазуляка про неправдивість статті це його брехливий лай!!!!!
  люди почали скаржитись але на земельній комісії цар зазуляк батраків послав на … а це вже корупційні дії бо він сам для свого підприємства не мав право погоджувати розмір захопленої ділянки під континентом!!!!
  амбіції андрійка -крісло мера і будівництво голівуда на вул шопена бо континент глохне персонал тікає….для цього він піариться на сайті чортківські новини постійно обливає брудом сільського голову с. біла ….а думки тільки одні побільше хватанути землі …. коли я почав критикувати цю підлу людиночку на сайті всі мої коментарі були видалені і від мого імені було внесено коментар про вибачення мене забанили + хвалебну оду собі красивому герою теж приховано …розумію що сайт став підконтрольним зазуляку за 30 срібних монет!!!!! тому закликаю жителів шопена і всіх чортківчан гоніть це падло з його наполеонівськими земельними планами …. геть з міста!!!! бо будети мати континент 2 на шопена!!!!!

 • 13:48 | 25.11.2014 о 13:48
  Permalink

  П О С Т А Н О В А

  І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

  16 липня 2014 року Справа № 608/1439/14-п

  Номер провадження3/608/515/2014

  Суддя Чортківського районного суду Тернопільської області Парфенюк В. І. ,

  з участю секретаря Смаглій Л.Р.

  прокурора Маржана Р.В.

  особи, що притягується до адміністративної відповідальності ОСОБА_1,

  розглянувши в відкритому судовому засіданні матеріали адміністративної справи, які надійшли з управління СБ України в Тернопільській області, про притягнення до адміністративної відповідальності

  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1, українця, громадянина України, освіта вища, одруженого, має на утриманні двох неповнолітніх дітей, приватного підприємця, депутата Чортківської міської ради, голови постійної депутатської комісії при Чортківській міській раді з питань містобудування та земельних відносин, раніше не судимого, ідентифікаційний номер платника податків – НОМЕР_1

  за ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

  ВСТАНОВИВ:

  ОСОБА_1 являючись з 26 листопада 2010 року депутатом Чортківської міської ради та головою постійної депутатської комісії при Чортківській міській раді з питань містобудування та земельних відносин і відповідно до підпункту “б” п. 1 ч. 1 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» будучи суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, в період з 15 жовтня 2013 року по 30 квітня 2014 року умисно всупереч п. 1, 2 ч. 1 ст. 14 Закону України «Про засади запобігання і протидію корупції», не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та невідкладно в письмовій формі не повідомив Чортківську міську раду про наявність конфлікту інтересів, а саме: про те, що особисто 15 жовтня 2013 року підписав протокол засідання земельної комісії щодо погодження виділення земельної ділянки по вул. Граничній в м. Чорткові своїй дружині ОСОБА_7.

  На підставі вказаного протоколу було прийнято рішення Чортківської міської ради від 25 жовтня 2013 року № 406 щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачі ОСОБА_7 безкоштовно у власність земельної ділянки загальною площею 1000 кв. м.

  ОСОБА_1 свою вину в вчиненому правопорушенні визнав, пояснив, що він письмово не повідомляв Чортківську міську раду про конфлікт інтересів при розгляді питання про виділення земельної ділянки його дружині ОСОБА_7, хоча на засіданні постійної депутатської комісії при Чортківській міській раді з питань містобудування та земельних відносин та на сесії міської ради про це говорив в усній формі.

  Заслухавши особу, яка притягається до адміністративної відповідальності, думку прокурора, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», відповідальність за яке передбачена ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, з наступних мотивів.

  Судом встановлено, що ОСОБА_1 є депутатом Чортківської міської ради та головою комісії з питань містобудування та земельних відносин, що підтверджується рішенням сесії Чортківської міської ради № 6 від 26 листопада 2010 року.

  З протоколу засідання земельної комісії Чортківської міської ради від 15 жовтня 2013 року, на якій був присутній і ОСОБА_1, вбачається, що на засіданні комісії погоджено виділення земельної ділянки його дружині ОСОБА_1, і таке рішення підписано головою комісії, тобто ОСОБА_1.

  Згідно рішення Чортківської міської ради № 406 від 25 жовтня 2013 року затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ОСОБА_7 по вул. Граничній в м. Чорткові загальною площею 1 000 кв.м.

  З копії актового запису про одруження № 136 від 15 липня 1995 року вбачається, що ОСОБА_1 та ОСОБА_7 перебувають в шлюбі.

  Довідкою комунального підприємства “Чортків дім” № 3260 від 29 квітня 2014 року підтверджується, що ОСОБА_1 .та ОСОБА_7 разом з дітьми проживають в АДРЕСА_1.

  З повідомлення Чортківської міської ради № 813 від 30 квітня 2014 року вбачається, що на засіданні сесії Чортківської міської ради 31 січня 2014 року Чортківським міським головою було доведено до відома депутатів про можливий вияв конфлікту інтересів між працівниками міської ради ОСОБА_3 і ОСОБА_4, ОСОБА_5 і ОСОБА_6, а саме порушення вимог Закону України “Про засади запобігання та протидії корупції”. З приводу повідомлень про наявність конфлікту інтересів від інших осіб на адресу Чортківської міської ради, виконавчого комітету Чортківської міської ради, депутатів Чортківської міської ради, Чортківського міського голови, секретаря Чортківської міської ради, голів постійних депутатських комісій при Чортківській міській раді та їх членів за період з 1 січня 2013 року по даний час не надходило.

  Статтею 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено адміністративну відповідальність за неповідомлення особою безпосереднього керівника у випадках, передбачених законом, про наявність конфлікту інтересів. У цій статті під конфліктом інтересів слід розуміти суперечність між особистими інтересами особи та її службовими повноваженнями, наявність яких може вплинути на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень, а також на вчинення чи невчинення дій під час виконання наданих їй службових повноважень.

  Згідно ст. 14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» особи, зазначені у пункті 1 та підпунктах “а”, “б” пункту 2 частини першої статті 4 цього Закону, зобов’язані:

  1) уживати заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів;

  2) невідкладно у письмовій формі повідомляти безпосереднього керівника про наявність конфлікту інтересів.

  ОСОБА_1 відповідно до вимог підпункту “б” п. 1 ст. 4 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” як депутат місцевої ради, є суб’єктом адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 172-7 вищезазначеного Кодексу.

  Неповідомивши письмово Чортківську міську раду про наявність конфлікту інтересів при вирішенні питання про надання його дружині земельної ділянки ОСОБА_1 таким

  чином вчинив адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

  При накладенні адміністративного стягнення відповідно до вимог ст. 33 Кодексу України про адміністративні правопорушення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, який вперше притягається до адміністративної відповідальності, його позитивну характеристику, тому вважає що відносно ОСОБА_1 слід обрати адміністративне стягнення у вигляді штрафу в мінімальному розмірі.

  З врахуванням наведеного, керуючись Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» ст. ст. 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суд,–

  П О С Т А Н О В И В:

  ОСОБА_1 визнати винним в скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 170 (сто сімдесят) гривень в доход держави.

  Стягнути з ОСОБА_1 36 (тридцять шість) гривень 54 копійки судового збору на рахунок спеціального фонду Державного бюджету України (р/р 31210206700554, код ЄДРПОУ суду 02886663, отримувач коштів Держбюджет Чортківський район 22030001, код отримувача (код за ЄДРПОУ) 37938481, банк отримувача ГУДКУ у Тернопільській області, код банку отримувача (МФО) 838012).

  Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга або протест прокурора подаються до апеляційного суду Тернопільської області через Чортківський районний суд Тернопільської області.

  Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги або протесту прокурора.
  суддя В І Парфенюк

  КОМІСІЯ З ПИТАНЬ МІСТОБУДУВАННЯ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

  ГОЛОВА КОМІСІЇ
  Зазуляк Андрій Ігорович
  ЧЛЕНИ КОМІСІЇ
  Мостовик Іван Іванович
  Дзюба Володимир Богданович
  Стухляк Михайло Петрович
  Тимофій Роман Мирославович
  Соколенко Валерій Павлович
  Боровий Олег Олексійович

  Ось який чесний голова земельної комісії м. Чорткова – Зазуляка Дрюха! Люди відкрийти очі і гоніть це падло з міста!Через незначний час цей хам будебалатуватись в мери! Автору статті Спасибі!

Коментарі вимкнені.