Міжнародна програма стажування набирає групи з Тернопільщини та Рівненщини

Міжнародна програма стажування «Вплив діалогу місцевого самоврядування з центральною владою на розвиток громад» уже набирає групи з Тернопільської та Рівненської областей.

Такі робочі поїздки вже кілька років підряд дозволяють обмінятись досвідом із закордонними колегами та впровадити нові ідеї на рідній землі. Щороку тема поїздки інша, проте щоразу це проблеми насущні. За словами координатора проекту Олесі Кравчук, наші області цьогоріч обрали не випадково, – пише ІНТБ.

Олеся Кравчук: «Їх обирають або через те, що є якісь хороші практики, або навпаки – погані, щоб їх покращити. Ці області було обрано через те, що тут є хороші практики».

Стажування не схоже на звичайні робочі будні чи відпочинок. Учасники – попри те, що не працюватимуть – все одно щоранку ходитимуть «на роботу», де лише спостерігатимуть за зарубіжними колегами. Житимуть учасники окремо в американських родинах. Уже кілька років поспіль у такі групи попадають і тернополяни.

Олеся Кравчук: «У Тернополі кілька людей і кілька груп уже їздили по цій програмі. Це є стажування, але швидше як навчальні поїздки в Америку. Тобто люди там не працюють, а дивляться, як працюють різні організації».

Правила відбору на поїздку не надто складні, не вимагають навіть знання англійської мови. Проте стажуватись закордоном зможуть таки не усі.

Олеся Кравчук: «Брати участь можуть представники регіональних відділень Асоціації міст України, міських і селищних рад, органів місцевого самоврядування, юристи органів місцевого самоврядування, активісти третього сектору і представники ЗМІ».

Орієнтовна дата поїздок запланована 9 – 30 квітня. Проте анкету потрібно надати до 13 березня. У групу попадуть лише 10 людей та ще 5 залишиться у резерві. Усі правила відбору можна прочитати на сайті проекту – irrp.org.ua.

 

Коментарі вимкнені.