Михайло Череватий із Настасова може керувати будь-яким автомобілем


Кожна людина повинна займатися тим, що вона вміє робити добре, або тим, що їй до душі. А коли поєднується і те, і друге, тоді вона виконуватиме свою роботу якісно і отримуватиме від неї задоволення. Принаймні такими переконаннями при виборі своєї професії керувався Михайло Череватий із Настасова Тернопільського району і досі про своє рішення він не пошкодував ще жодного разу. Відтак, на сьогодні наш співрозмовник є водієм із двадцятисемирічним стажем, який може керувати будь-яким автомобілем.

Наразі його залізним конем є вантажний автомобіль DAF, на якому він працює останніх п’ять років у ПАП «Агропродсервіс». Тут він разом зі створенням підприємства і розпочинав свою виробничу діяльність. Правда, певний час працював в іншому місці, але згодом знову повернувся на роботу у рідне село. В сукупності в «Агропродсервісі» Михайло Череватий працює уже дев’ятий рік, перевозячи вантажі по всій Україні.
– Я вмію багато чого робити, – розповідає Михайло, – але моє покликання – бути водієм. За кермом автомобіля я почуваюся найкраще, адже навчився їздити ще у п’ятому класі. До того ж, вважаю, що професія водія є престижною і сьогодні дуже потрібною. Без водіїв не працюватиме жодне підприємство. Я це розумів ще у дитинстві і чітко знав, що оберу для себе цю професію.
На вибір Михайла, як це часто буває, вплинув і батьків приклад. Тепер він на заслуженому відпочинку, але сорок років свого життя віддав автомобілям, працюючи, як і його син, водієм. Дідусеву й татову науку переймає і шістнадцятилітній син Михайла – Андрій, який теж уже три роки вміє керувати автомобілем і з нетерпінням чекає повноліття, коли зможе отримати права і хтозна, чи не продовжить родинну династію водіїв.
А Михайла Череватого на роботі знають, як відповідального працівника, який не лише професійно їздить, а й належно відноситься до техніки. Інженер з організації та ремонту підприємства Василь Плішко розповідає, що герой нашої розповіді доглядає за робочою вантажівкою, як за власною. Він завжди вчасно змінює мастила, обслуговує її та підтримує у чистоті, відповідно, автомобіль належно функціонує і не простоює на серйозних ремонтах. Так було і цього року – доглянута автівка дозволяла Михайлові перевезти багато вантажів, відповідно заробляючи кошти для сім’ї. На сьогодні це хороший стимул. Але, крім того, Михайло Череватий отримує задоволення і від роботи, і від того, що має змогу працювати у рідному селі, де має землю і родину. А це у поєднанні зі спокоєм і здоров’ям є найбільшим надбанням для кожного із нас.
Любов ТИМЧУК, Газета “Сільський господар плюс”

Коментарі вимкнені.