На тернопільському Євромайдані з’явились провокатори!

Не все так просто і легко на тернопільському Євромайдані. Є охочі все зіпсувати. Так вчора  близько 18 години неадекватний молодий чоловік, вірогідно, дуже п’яний, піднявся на сходи театру, вирвав мікрофон у ведучого  та почав вигукувати нецензурщину. Молодика відразу ж забрали, розповідає комендант наметового містечка Євромайдану у Тернополі Ігор Черепанський.

А вночі до бочок у наметовому містечку Євромайдану підійшли троє молодиків. Спочатку просто грілись, потім все голосніше почали розмовляти, врешті дійшло до викриків “Я вор, я сідєл!”. Спочатку провокаторів намагались втихомирити чергові нометового містечка. Коли це не допомогло, втрутились міліціонери, – каже Ігор Черепанський.

До провокацій, каже комендант наметового містечка Ігор Черепанський, Євромайдан у Тернополі готовий – про можливість провокацій організаторів Майдану попереджали різні джерела. А міліції Тернопільщини Євромайдан у Тернополі дуже вдячний за професійну охорону громадського порядку, запевняє Ігор Черепанський.

“7 Днів-Україна”

Коментарі вимкнені.