Найпопулярніший гурт Тернополя Los Colorados опиниться на межі тисячоліть

10-11 серпня у Львові пройде фестиваль “На Межі Тисячоліть”. Усі дійства відбуватмуться в основному на території Музею народної архітектури і побуту «Шевченківський гай». Тернополян запрошують також відвідати історичне дійство в сусідньому місті, адже окрім того, що там виступить найвідоміший у Тернополі гурт “Los Colorados” та приїде найвідоміша дослідниця Тернополя Лілія Мусіхіна, так ще й фестивальне поле буде сповнене духом середньовіччя, а інформаційне наповнення розкриватиме історію та таємниці Підгорецького замку. Саме в цьому замку знімали кадри до фільму про Д’Артаньяна. Саме цей замок варто побачити тим тернополянам, які ще ніколи там не були. А навіть тим, хто був. варто поглибити свої знання про цю цікаву історичну споруду. Тому вперед – на фестиваль, присвячений цьогоріч замку в Підгірцях. 

Організатори позиціонують дійство, як фестиваль української пісні, історії, традицій і мистецтва, що створений для піднесення духу українства, підтримки української культури та збереження суспільного історичного надбання. Основна мета фестивалю – привернути увагу до пам’яток історії та архітектури, які є культурним надбанням нації але знаходяться у занедбаному стані. Щорічне фестивальне дійство присвячене окремій, щораз іншій пам’ятці архітектури. Цьогоріч – це Підгорецький замок.

На фестивалі будуть представлені кращі українські музичні гурти, а також приїдуть спеціально запрошені гості з різних континентів , котрі досягли визначних успіхів у сфері кінематографу, естрадного мистецтва, літератури, живопису , скульптури і т.д.

Протягом двох днів фестивалю усі зможуть спробувати свої сили і здібності у майстер-класах з декоративно-прикладного мистецтва, ремісництва, акторського та вокально-хореографічних мистецтв. Учасникам буде запропоновано прийняти участь у творчих конкурсах і змаганнях, де їх оцінюватиме професійне журі, а переможці зможуть продемонструвати свої таланти під час фінального гала-концерту на головній сцені фестивалю.

Фестивальне дійство занурить у вир емоцій, спроможе відірвати Вас від землі , щоб побачити кращі місця краю, «з висоти птахів» …

Разом з тим, національна українська кухня фестивального містечка, не лише частуватиме гостей і відвідувачів нашого дійства, а й дивуватиме давно забутими стравами. Смачно буде всім!

Одною з головних особливістей фестивалю є те, що дійство перенесе усіх на декілька сторіч у минуле і занурить у вир середньовічної епохи лицарів та королів під неповторні звуки волинки , козобасу, гудка, скрипки, ліри, окарини, торбана…

Тож, запрошуємо кожного з вас приїхати на Фестиваль На Межі Тисячоліть, щоб пережити усі незабутні моменти цього літа разом …

… в легендах, які оживуть.

Програма фестивалю “На Межі Тисячоліть”

Субота 10 серпня

Лицарський табір з 12:00 – 20:00 
12:00 – відкриття території фестивалю – містечка лицарської та козацької доби. Почесна варта від представників різних лицарських клубів України.
13:00 – офіційне відкриття. Урочистий парад учасників. Презентація лицарських клубів та епох.
13:30 – 16:30 – Урочиста сальва з мушкетів. Лицарський класичний турнір від Ордену Паладинів та їх друзів, представників інших клубів, за звання «Лицаря – охоронця Львова -Підгорецького замку» (також у програмі історичніі танці, майстеркласи та конкурси).
з 14:00 – Як козаки куліш варили!

Головна сцена – початок о 17.00год.

16.30 – Патриція (Львів)
17.20 – Los Colorados (Тернопіль)
18.00 – Козацькі забави
18.40 – Мері (Львів)
19.40 – Рокаш (Rock-H) (Мукачево)
21.00 – Kozak System (Київ)

Неділя 11 серпня

На галявині з 12.00 – 16.00 год. 
12:00 – відкриття території фестивалю, почесна варта від представників різних лицарських клубів України.
13.00- 16.00 – продовження лицарського турніру – договірні поєдинки.В перерві : майстер класи, конкурси, історичні танці.
Співоче поле 14.00 – 19.00 год. 

Літературно – мистецька програма «Муза мого краю» :
Книжкова толока за участі видавництв : «Піраміда», «Каменяр», «Богдан»,«Місіонер» та інших.
14 :00 – зустріч з Лілею Мусіхіною – дослідницею, автором книг : «Магія гір. Чарівне в житті гуцулів» , «Магія українців устами очевидців», «Звірослов ». Проходитиме в дворику хати поруч із співочим полем (пам»ятка архітектури 18 ст.Буковина ) 

15:00 – 19.00 – сцена співочого поля.
– урочисте відкритття
– вперше у Львові, поезія у виконанні відомих естрадних виконавців:
фіналіст телевізійного проекту «Голос країни» Назар Савко
соліст гурту « Мері» Віталій Винник
гурт «Тріотоніка»
та інші

– літературно-музична палітра від поетів: Юлії Курташ Карп, Олега Короташа, Лесі Романчук, Оксани Мазур, Зоряни Лісевич, Катерини Тихонової.
– авторів-виконавців авторської пісні та співаної поезії : Олександра Смика , Зеновія Медюха, Святослава Турканича, Марічки Гев, Віктора Копотя, Іванки Кушнірук, Олеся Дяка, Василя Карвацького з гуртом «3 в 1», гурту «Подорож по вертикалі».
– урочистий парад лицарських клубів та нагородження переможця турніру (геральдичний щит з особистим гербом переможця та меч фальшион, виготовлені майстрами спеціально на честь турніру) .
19.00 – Закриття фестивалю.

 

Деталі ТУТ

Коментарі вимкнені.