«Неслухняні водії» заважають працювати тернопільським комунальникам

«Неслухняні водії» заважають працювати комунальникам. У Тернополі завжди існувала проблема з несанкціонованим паркуванням. Власники автомобілів залишають «залізних коней» де заманеться. Через ці машини працівники житлово-комунального господарства не можуть розчищати дороги від снігу.

Володимир Болєщук, начальник міського управління ЖКГ: «Є такі автомобілі, що вже заметені, зверху вже не видно ні номерних знаків, ні самих автомобілів. З цього приводу ми зробили обстеження, за два дні зробили 20 фотофіксацій, і відправили лист із моїм підписом у ДАІ для вжиття заходів».

Загалом, у Тернополі з 3 по 7 лютого випала півмісячна норма опадів. Комунальники в ці дні працювали цілодобово. Найбільше роботи припало саме на нічний час.

Володимир Болєщук, начальник міського управління ЖКГ: «Працювало 42 одиниці техніки, які є у нашому впорядкуванні, тобто в КП «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця». Також ми залучамо 5 одиниць приватної техніки для того, щоб на ранок місто було очищене від снігу і було посипане».

Лише за останню добу сім машин, які збирають сніг, робили кілька «ходок», аби ліквідувати завали та сугроби.

Володимир Болєщук, начальник міського управління ЖКГ: «Вчора вивезли приблизно 300-350 кубів снігу. Також сьогодні з ночі продовжили чистити вулиці Руську, Листопадову, Грушевського, працюємо над вивезенням снігу з центральної частини міста».

Управління житлово-комунального господарства співпрацює з гідрометеоцентром. Тому комунальники завжди проінформовані про погодні «сюрпризи», – повідомляє ІНТБ.

Коментарі вимкнені.