“Бомбічеську” академію проти Януковича зірвала міська влада Тернополя

25 лютого у тернопільському Палаці культури «Березіль» ім. Леся Курбаса, замість широко проанонсованої «урочистої» і «бомбічеської» академії з нагоди роковин Віктора Януковича, відбудеться ювілейний вечір до 140-річчя Лесі Українки. Про відмову міської влади у проведенні акції, спрямованої на викриття недоліків у роботі команди Януковича, заявили ініціатори проведення академії із координаційної ради громадських організацій Тернопільщини «Українська справа».

«17 лютого представники «Української справи» передали звернення на ім’я Тернопільського міського голови Сергія Надала, в якому просили надати зал «Березолю» для проведення академії, – заявив з цього приводу один із лідерів «Української справи», депутат Тернопільської міської ради Олег Вітвіцький. – Заперечень щодо проведення нашого заходу ми не отримали. І аж увечері 23 лютого керівництво міської ради повідомило, що там відбуватиметься інша імпреза – вечір, приурочений ювілею Лесі Українки ».

«Ми бачимо лише позитив у тому, що Тернопіль вшановуватиме геній Лесі Українки з найвищої сцени області і цей крок, як виглядає, стимулювала саме «Українська справа», – зауважив Олег Вітвіцький, – прикро лише те, що підготовку до вечора, за нашою інформацією, почали лише вчора, а до того часу навіть сценарію не було розроблено. На офіційному сайті Тернопільської міської ради до цього часу вказано, що на цей день міськрада планує лише один захід присвячений памʼяті Лесі Українки – він запланований на 13.00 в дитячій бібліотеці.

За словами представників «Української справи», вони не добиватимуться права провести «урочисту» академію через суд чи в якийсь інший спосіб. Резонанс від відмови у її проведенні в «Березолі» вже сам по собі набрав «бомбічеського» ефекту.

Коментарі вимкнені.