«Міс ТІСІТ» виграла тур по Європі

Відбувся щорічний конкурс «Міс ТІСІТ»  – свято краси і чарівності, на якому обирали найкрасивішу студентку ТІСІТ у 2011 року.

Вечір розпочали ведучі Федюк Руслан і Путіліна Наталія, яка кілька разів змінювала сукні, дивуючи глядачів розкішними нарядами. Участь у конкурсі взяли студентки ТІСІТ 1-5 курсів: Бирда Тетяна, Свергун Галина, Орищук Інна, Пернякова Вікторія, Ожанська Олександра та Джумак Лілія.

Загалом конкурсантки з’являлися на сцені п’ять разів. Вони дефілювали в українських костюмах та у одязі, який зробили власноруч, це була одна із умов конкурсу. Фінальний вихід – у вечірніх сукнях. Протягом свята публіку розважали піснями і танцями талановитих студентів ТІСІТу, та запрошені гості свята – Beatvan Стас.

Робота журі була складною адже усі учасниці були достойні перемоги. Але корони удостоїлася красуня, студентка 1-го курсу Джумак Лілія, вона і виграла головний приз конкурсу, який вручила директор Туристичної Агенції “Феєрія Мандрів-Тернопіль” Кутень Наталія, а саме тур по Європі. За результатами конкурсу: “Перша віце-міс” – Пернякова Вікторія “Друга віце-міс”–  Олександра Ожанська.

«МІС ТІСІТ 2011» відбулося завдяки підтримці наших партнерів, які нагородили учасниць чудовими подарунками:

  • Мережа Туристичних Агенцій «Феєрія Мандрів – Тернопіль” – (тур по Європі)
  • Ресторану «Арт-Авеню»  (романтична вечеря на двох)
  • Центр естетичної медицини «Аккомплі»  (сертифікат на спа–процедуру «Шоколадне скрабування»)
  • Косметична фірма  «tianDe»  (косметика, сертифікат на майстер-клас та урок макіяжу)
Тетяна КОЛІСНИК

Коментарі вимкнені.