Заїзд до супермаркету на Перля облаштують з вулиці Живова
![m](https://poglyad.te.ua/wp-content/uploads/2011/08/m-300x225.jpg)
Не реконструювати Калиновий бескид і вулицю Перля пообіцяв мешканцям цієї території міський голова Сергій Надал. На засіданні виконавчого комітету 3 серпня прийнято рішення, згідно якого заїзд до супермаркету «Novus» здійснюватиметься лише з вулиці Живова. Цю частину проїзду – від перехрестя на Живова до виїзду з території торговельного комплексу «Novus» – заасфальтують. Зелена зона і житлова вулиця Перля залишаться без змін.
от і вирішиласть проблема. а крику то було…
Хоч тепер успокояться!
Надал сказав – зробив, а ті не вірили, шо аж Матку Бозку хотіли ставити!