Одкровення Петра Гоча: «Під жодним примусом не напишу заяву про вихід з Партії регіонів»

Заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Петро Гоч дав коментарі газеті «Свобода».

Ті політики, які сьогодні очолюють Майдан у Києві та в регіонах, – це дрібні аферисти, які борються лише заради власного приходу до влади. Тому я неодноразово у прямих ефірах і поза ними пропонував тим, хто стоїть на майданах і прагне хоч якось впливати на життя і прийняття рішень в області, будь-ласка, сідайте поряд зі мною. Я, як державний службовець, і ви, як громадсько активна людина, будемо спільно розробляти та продукувати рішення. Адже справжня робота державного службовця дуже сильно відрізняється від уявлення про неї тих, хто перебуває поза стінами держадміністрації. У моєму випадку – це щоденний пошук шляхів вирішення проблемних питань, що стосуються медицини, освіти та всіє гуманітарної сфери. Це важка робота, яка починається дуже рано і закінчується дуже пізно. І у даній ситуації – абсолютно невдячна.

У мене є таке відчуття, що у для тих, хто є на Майдані, будь-яка людина з власною позицією одразу стає ворогом, якщо ця позиція хоч чимось відрізняється від їхньої. А свою позицію чітко декларував, декларую і не збираюся від неї відступати. Тому ні від кого не ховався і перебував на своєму робочому місці два місяці тому, коли це все тільки починалося, приходжу і зараз.

У мене на прийомі перебували десятки громадян, яких привели так-звані політичні лідери нашого Майдану. Вони намагалися шляхом погроз, тиску на мою сім’ю та родину змусити написати мене заяви про складання мною повноважень заступника голови ОДА і про вихід з Партії регіонів. На що тоді говорив і підтверджую, що у таких умовах нічого писати не буду. Це може статися у будь-який момент, але лише у тому випадку, якщо це буде моя усвідомлена позиція, незважаючи на суспільно-політичну ситуацію у країні.

А заяву на звільнення з посади заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації та про вихід з Партії регіонів змусити написати може лише тільки моє внутрішнє переконання. Якщо я побачу, що партія, членом якої є, робить кроки, спрямовані на втрату незалежності України, до її розколу – тоді перестану бути у її лавах. Та на вимогу опонентів, під жодним тиском та примусом заяви не напишу.

-1 thoughts on “Одкровення Петра Гоча: «Під жодним примусом не напишу заяву про вихід з Партії регіонів»

  • 22:35 | 4.02.2014 о 22:35
    Permalink

    Хочеш – пиши, хочеш – ні. Але всеодно ти зрадник свого народу і так про тебе судитимуть поки житимеш. Хрунь. Перевертень. Кон’юктурщик і, просто, соплячок.

Коментарі вимкнені.