“Олімпійське літо” впевнено крокує Тернопільщиною

 Тільки-но закінчилось спортивне свято  в Тернопільському та Теребовлянському районах, спортивну естафету підхопила Борщівщина та Збаражчина. Діти з нетерпінням чекали  відвідин працівників Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”  аби взяти змогу взяти участь у різноманітних естафетах та випробуваннях. Цілий фейерверк позитивних емоцій та справжній „молодечий” дух „витав”  на спортивних майданчиках дитячого стаціонарного оздоровчого закладу „Лісова пісня”, що в Борщові, стаціонарного заміського дитячого оздоровчого комплексу „Збруч” у Скала–Подільській, що на Борщівщині та в стаціонарному заміському оздоровчому таборі „Сокіл” с.Чорний ліс Збаразького району.

Більш, як  шістьсот  школярів взяли участь спортивному святі, що відбулось у таборах, святі  міцного здоров’я та виховання сили волі та сили духу.

Взявши участь у десяти різноманітних випробуваннях, учасники отримали медалі,  грамоти,  відзнаки, призи з логотипом „Спорт для всіх”, грамоти від Тернопільського обласного відділення НОК України та зошити від ТОВ Видавництва „Школярик”.

Коментарі вимкнені.