Петро Гоч зрадив Валентина Хоптяна

Нещодавно Тернопільський тиждень поширив інформацію про те, що «гуманітарний» заступник голови ОДА Петро Гоч може вже найближчим часом втратити свою посаду. За прогнозами сайту, це має статись через вибори Президента. Адже Петра Гоча вважають наближеним до поки що всесильного Клює ва та називають найбільш імовірною кандидатурою, яка зможе очолити та ефективно управляти легальним чи навіть тіньовим   передвиборчим штабом на Тернопільщині кандидата Януковича.

Але як повідомили “Погляд”  достовірні джерела в обласній раді, є ще она причина, чому П.Гоч позбудеться посади. З’ясувалось, що саме під його керівництвом на сесії обласної ради деякі регіонали проголосували  позитивно за питання про висловлення недовіри Валентину Хоптяну 6 грудня минулого року.

Нещодавно очільнику області таки донесли про крисятництво Петра Гоча. В результаті чого  Валентин Хоптян остаточно “побив горшки” із своїм заступником. Тому слід незабаром очікувати звільнення цього активного регіонала з посади заступника і повне відлучення від тіла Валентина Хоптяна, – прогнозують наші джерела.

-1 thoughts on “Петро Гоч зрадив Валентина Хоптяна

  • 18:57 | 16.01.2014 о 18:57
    Permalink

    Гоча давно треба вигнати і ізолювати від політики!Ця бездарь тільки вміє підставити ближнього, на їх “костях” вилізти на гору і гарно впроваджувати нові проекти “з верху “, і на цих “проектах” заробити “бабло”.Цей “регіонал” кинув,знищив старих партійців,зробив так,щоб вони мовчали і ні в якому разі не були при владних структурах, а були “молоді “ділєтанти”,яких можна за невеликі гроші “завербувати” і маніпулювати ними як хочеш,а “головному” доповідати, “що все гаразд” ,і доповідати на “гору”,що його “аналітичні групи”( на яку викидуються “з верху” міліони гривень) “працюють”.Він державний службовець, на його державне утримання,він собі “дозволяє” купити дорогу машину,квартиру в Києві,жити на широку ногу за рахунок простих людей,які сплачують податки на утримання тих, яких не вибирали і не довіряли.”Пане” Гоч, на “кидалові” людей на минулих і майбутніх виборах , і доповідях на “гору”, що всі все “отримали”,”задоволені”, і працюють на “благо” “ви” далеко на пройдете , не дуріть ні нас ні Клюєва. Я, думаю, розумні люди розберуться з “вами”. З неповагою до “вас” СПРАВЖНІЙ РЕГІОНАЛ ЧЛЕН ПР!!!!!!!!!!!

Коментарі вимкнені.