Понад 200 дітей взяли участь у «Веселих канікулах з Богом» в Теребовлі

IMG 20180727 185125З 23 по 27 липня при парафії Зіслання Святого Духа м. Теребовля (Сади) відбулися «Веселі канікули з Богом». У літньому таборі взяли участь діти та молодь з трьох парафій: святого великомученика Димитрія Солунського с. Мшанець, святого апостола та євангелиста Івана Богослова с. Плебанівка та Зіслання Святого Духа м. Теребовля (Сади).

Впродовж тижня діти мали змогу не лише гарно провести час в колі друзів та аніматорів, але й дізнатися багато цікавої і корисної інформації, збагатити свій духовний світ.

На «Веселі канікули з Богом» збиралося понад 200 дітей. Кожен день проходив за певним графіком, складеним аніматорами. Розпочиналося все зі Святої Літургії, на якій діти приступали до Святого Причастя. Потім вивчали нові пісні, танці, банси, з особливим захопленням брали участь в малих та великих іграх, різних квестах. Щоденно діти уважно слухали катехизацію.

На завершення для дітей було організовано святковий концерт та солодкий стіл. Загалом, тиждень «Веселих канікул з Богом» був переповнений щирими дитячими усмішками, яскравими і позитивними емоціями та великою радістю.

IMG 20180727 190403 1

повідомив о. Богдан Винницький,

прес-секретар Теребовлянського деканату

Коментарі вимкнені.