Поведінка депутата Башти ганьбить націоналістичний рух Батьківщини, – заява тернопільських націоналістів

Відкрите звернення ГО “Вільні люди” щодо випадку вчинення хуліганських дій депутатом облради до працівників патрульної поліції міста Тернополя

21 листопада 2017 року в м.Тернопіль на вул.Замковій відбувся конфлікт між депутатом Тернопільської обласної ради, членом політичної партії «Свобода» Баштою О.І. та патрульними поліцейськими, в ході якого О.Башта прилюдно нецензурно висловлювася в бік правоохоронців та вчиняв стосовно них хуліганські дії, пов’язані із шарпаниною, нанесенням побоїв працівниками поліції, незаконним заволодінням предметами їхнього екіпірування.

Вважаємо, що така поведінка Башти О.І. є неприпустимою. Одною із загальновизначених ознак українського націоналізму є високий рівень правової свідомості, порядності і честі. А тому, зухвале та цинічне вчинення хуліганства особою, що є членом політичної організації, яка позиціонує себе, як націоналістична – ганьбить націоналістичний рух нашої Батьківщини.

Крім цього, Башта О.І. є депутатом Тернопільської обласної ради. Депутат органу місцевого самоврядування, як посадова особа, що наділена повноваженнями на прийняття надзвичайно важливих рішень, зобов’язаний своїм прикладом показувати іншим громадянам повагу до Конституції України, законів України та інших нормативних актів, задля забезпечення суспільного порядку. Депутат, який зневажає та порушує закон – показує нікчемність цього закону, а тому такою своєю поведінкою фактично закликає інших людей до його порушення.

В зв’язку із наведеним, враховуючи суспільний резонанс вищезазначеної події, просимо керівництво Головне управління Національної поліції в Тернопільській області в максимально короткі строки провести повне розслідування та прийняти відповідне процесуальне рішення по даній справі, про яке невідкладно повідомити громадськість.

Також просимо керівництво Патрульна поліція Тернополя та ГУНП в Тернопільській області заохотити працівників патрульної поліції, які незважаючи на загрозу власному здоров’ю, дотримались вимог закону «Про поліцію» та не стали застосовувати фізичну силу стосовно людини із обмеженими фізичними можливостями.

Коментарі вимкнені.