Президент нагородив бійця з Тернопільщини. Посмертно

Почесною нагородою –  орденом “За мужність” ІІІ ступеня – відзначено загиблого бійця з Тернопільщини – командира 2-го взводу 2-ї роти «Захід» 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар» МО України Андрія Юркевича за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Відповідний указ оприлюднений на сайті Президента України.

Нагадаємо, Андрій Юркевич народився 18 квітня 1982 року у селі Білозірка Лановецького району. Навчався в середній школі № 13 Тернополя. Закінчив Тернопільський національний економічний університет. За словами друзів, жив по правді, був оптимістом та сильною особистістю, доброю та щирою людиною. Вів здоровий спосіб життя, займався спортом. Він не залишався осторонь від подій Революції Гідності. У грудні 2013 року він потрапив на Майдан, в лютому рятував побратимів на Іститустькій.

Звістка про загибель Андрія надійшла 7 вересня 2014 року.  У той час саме домовилися про припинення вогню. Українські війська отримали наказ зайняти інші позиції. Їх блок-пости захопили російські війська. Підрозділ «Захід», командиром якого був Андрій Юркевич, повертався з бойового завдання не підозрюючи, що їх обстрілом зустрінуть вороги. Поховали Героя на  Микулинецькому кладовищі у Тернополі.

Коментарі вимкнені.