Причал на “Дальному пляжі” в Тернополі закриють?

З метою забезпечення безпечних для життя і здоров’я громадян умов відпочинку та дозвілля, прокуратура зобов’язала комунальне підприємство «Тернопільелектротранс» припинити експлуатацію двох причалів на водосховищі «Тернопільський став» до усунення виявлених порушень у сфері безпеки судноплавства та порядку експлуатації гідротехнічних споруд.

З’ясовано, що КП «Тернопільелектротранс» до сьогодні не отримало Свідоцтв про придатність до експлуатації двох гідротехнічних споруд – причалу бази-стоянки в парку імені Т.Шевченка «Центр» та тимчасового причалу «Дальній пляж», які призначені для обслуговування пасажирських теплоходів.
Окрім того, тимчасовий причал «Дальній пляж» потребує реконструкції. 
У зв’язку з цим, державним підприємством «Регістр судноплавства України», яке здійснює технічний нагляд за станом гідротехнічних споруд, доведено до виконання «Тернопільелектротрансу» ряд письмових вимог щодо проведення ремонтних робіт причалу. Проте, на даний час вони залишаються не виконаними. 
З метою усунення виявлених порушень, Тернопільською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері директору КП «Тернопільелектротранс» внесено подання. 
Прокуратура також вимагає тимчасово припинити експлуатацію гідротехнічних споруд до усунення виявлених порушень законодавства з метою забезпечення безпечних умов відпочинку та дозвілля. 

Прес-служба прокуратури Тернопільської області 

Коментарі вимкнені.