Ратушняк отримає 3 мільйони

Останнім часом усе активніше розгортається скандал Михайла Ратушняка і ВАТ «Опілля» щодо матеріальних виплат. Оскільки вони були опубліковані у друкованих виданнях, то це привернуло увагу офіційних джерел. Саме управляння юстиції у Тернопільській області заперечує коментарі Михайла Ратушняка, що були опубліковані у двох місцевих газетах – «Вільне життя» та «Нова Тернопільська».

Вони ж кажуть, що коментарі не відповідають реальним обставинам справи, і є «надуманими та такими, що підривають авторитет та довіру громадськості до роботи органів державної виконавчої влади».

Управління юстиції пояснює, що у державній виконавчій службі є відповідний лист, із якого випливає, що з рахунків ВАТ «Опілля» буде стягнено суму 2 695 711 грн., яка виплачується Михайлу Ратушняку як поворотна фінансова допомога. Крім того, з «Опілля» стягнена також сума за позов до суду – 1700 грн. судового збору та 120 грн. витрат на інформаційно – технічне забезпечення розгляду справи.

Це рішення було направлене до виконавчої служби. Проте виконання даних рішень було спочатку відстрочено до 15 квітня цього року. А на саме виконання даного рішення суду, згідно законодавством, винесено ще й постанов про зупинку його виконання.

Іншою ухвалою суду, уже від 24 травня 2012 року, також розстрочено виконання цього рішення. Відповідно, що виплати будуть проводитися з 1 травня 2012 року до 1 серпня 2013 року.

А от жодних порушень від ВАТ «Опілля» по виплаті заборгованості немає і наразі проводяться вони згідно визначеного графіку. Так уже станом на 1 червня Михайлу Ратушняку було перераховано майже 300 тис грн.

Коментарі вимкнені.