Що коїться у Тернополі. Офіційна версія МВС

Протягом декількох останніх днів у місті Тернополі та районних центрах відбуваються масові порушення громадського порядку. Окремі політики підбурюють до радикальних дій  молодих людей, студентів, які не до кінця усвідомлюють складність ситуації та у повній мірі не можуть оцінити наслідки своїх вчинків. Групи агресивно налаштованих молодиків нищать громадське майно, паралізують роботу державних установ.

Цієї ночі група молодих людей, одягнених в камуфляжну форму, маски та каски,  проникли на територію відділу ресурсного забезпечення УМВС України в Тернопільській області та гаражних приміщень автогосподарства. Зі складів винесли вибухові речовини, спецзасоби та  заволоділи одинадцятьма службовими автомобілями.

Вжити заходами транспортні засоби розшукали та повернули. Спецзасоби та вибухівку розшукують.

Дані події внесенні до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 289 та частиною 2 статті 262 ККУ.

На даний час проводиться комплекс оперативно-розшукових заходів, спрямованих на встановлення осіб, які скоїли кримінальні правопорушення та розшук викраденого майна.

Працівники міліції закликають громадян не піддаватися на подібні провокації,  не порушувати громадський порядок, не нападати на мирних громадян та державні установи та приватні підприємства. У випадку повторення подібного правоохоронці змушені будуть застосовувати вогнепальну зброю.

 Прес-служба МВС в Тернопільській області

Коментарі вимкнені.