Що чекає на тернополян у жовтні

Анонси основних заходів, які передбачається провести

Тернопільською міською радою або за її участю

на 01-31.10.14 р.

Зміст заходуТермін виконанняВідповідальні виконавці / місце проведення
1Друге коло Чемпіонату міста Тернополя з футболу серед аматорських команд у 2014 році.01.10.-28.10.Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / футбольні поля КЗ ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту
2Фінальні змагання Першості міста з футболу серед школярів (старша, середня та молодша вікові групи) загальноосвітніх навчальних закладів м. Тернополя на призи клубу “Шкіряний м’яч “.01,02,03.10.Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту
3Підготовка дівочої збірної команди України WU-1501.10.-04.10.Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Тернопільський міський стадіон
4Фінал чемпіонату міста з шахів02-12.10.Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / ШШК «Авангард»
5Урочиста церемонія нагородження кращих за професією з нагоди Дня працівників освіти.02.10. 15.00 год.Управління культури і мистецтв / Український дім «Перемога»
6Симфо-рок оркестр із концертною програмою «Кіно-хіти».03.10. 19.00 год.Управління культури і мистецтв / Палац культури «Березіль»
7Семінар ЕМВЕЙ.04.10. 09.00 год.Управління культури і мистецтв / Палац культури «Березіль»
8Літературно – мистецьке свято «Осінь наша мила і щедрістю багата».05.10. 16.00 год.Управління культури і мистецтв / Будинок культури «Пронятин»
9«Музика проти війни». Благодійний концерт муніципального Галицького камерного оркестру на допомогу українській армії05.10. 18.00 год.Управління культури і мистецтв / Український дім «Перемога»
10Благодійний концерт за участю тернопільських переможців телевізійних програм «Караоке на майдані» Тараса Мельника», «Х-фактор» Ірини Борисюк, «Україна має талант» гурт «Тріода»07.10. 19.00 год.Управління культури і мистецтв / Палац культури «Березіль»
11Відкритий чемпіонат м. Тернополя з легкої атлетики серед студентів вищих навчальних закладів західного регіону України08-09.10. 2014р.Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Тернопільський міський стадіон
12Презентація книги «Плач земле»09.10. 15.00 год.Управління культури і мистецтв / Український дім «Перемога»
13Проведення чемпіонату м. Тернополя з веслування на байдарках і каное.11.10 -12.10.14р.Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Акваторія Тернопільського ставу
14Мистецький вечір, присвячений 400-річчю гетьманства Петра Сагайдачного в українському козацтві.12.10. 16.00 год.Управління культури і мистецтв / Будинок культури «Кутківці»
15Вечір-реквієм з нагоди відзначення 70-ї річниці з початку депортації українського населення з Польщі12.10.2014 р. 16.00 год.Управління культури і мистецтв / Палац культури «Березіль»
16Похід до могили загиблих воїнів УПА, молебень та покладання квітів. Концерт ансамблю «Березівка».14.10. 13.00 год.Управління культури і мистецтв / Мікрорайон «Пронятин»
17Змагання ІІ етапу Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Тернополя “Старти надій” у 2014 р.14.10.-17.10.2Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту/ Управління освіти і науки / Центр творчості дітей та юнацтва
18Зустріч міського голови з ветеранами УПА та учасниками визвольних змагань з нагоди Дня створення Української Повстанської Армії , українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.14.10. 15.00 год.Управління культури і мистецтв / Український дім «Перемога»
19Смолоскипний похід з нагоди Дня українського козацтва, створення Української Повстанської Армії, українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.14.10. 17.00 год.Управління культури і мистецтв / Проспект С. Бандери – Театральний майдан
20Концерт переможців конкурсу патріотичної пісні та музичного гурту «Фіра»14.10. 17.00 год.Управління культури і мистецтв / Театральний майдан
21Концерт ЗАКУ «Трембіта»: «Ми йдем вперед».14.10. 19.00 год.Управління культури і мистецтв / Палац культури «Березіль»
22Мистецька зустріч «Театр: особливий і чудовий світ»15.10. 14.30 год.Управління культури і мистецтв / Бібліотека №8 для дорослих
23Година історії «Шляхами українських перемог»: зустріч з істориком О. Петровським (до 500-річчя битви під Оршею)16.10. 13.30 год.Управління культури і мистецтв / Центральна дитяча бібліотека
24Міські змагання школярів (6-11 класи) з орієнтування на місцевості «Золота Осінь-2014»16.10.Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Управління освіти і науки/парк «Загребелля»
25Кубок міста Тернополя з міні-футболу, присвячений утворенню Української Повстанської Армії16.10 -18.10.Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / стадіон для міні-футболу ТМС
26Крайовий вишкіл виховників УПН ( молодших школярів)16.10-19.10.Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Дитячо-юнацький пластовий центр
27Спортивно-пізнавальний захід «Квітка здоров’я».16.10-20.10.Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення
28Проведення відкритого Всеукраїнського турніру з вільної боротьби «Тернове поле».17.10. -19.10.Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / спортзал ТНТУ ім. Пулюя
29Благодійний концерт О.Гребенюк та А.Боссо.17.10. 19.00 год.Управління культури і мистецтв / Палац культури «Березіль»
30Чемпіонат України з бодібілдингу.18.10. Протягом дняУправління культури і мистецтв / Палац культури «Березіль»
31Відкритий чемпіонат міста з велоспорту – маунтенбайк18.10.Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / парк «Національного відродження»
32Музично-поетична акварель «Гаптує осінь жовтим шовком…»20.10. 13.30 год.Управління культури і мистецтв / Бібліотека №4 для дорослих
33Всеукраїнські змагання з шахів і сучасних шашок-64 пам’яті першого МС з шашок на Тернопіллі та КМС з шахів І.Й.Калашникова20-25.10.Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / шахово-шашковий клуб «Авангард»
34Інформаційно-просвітницька кампанія з питань попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми.21.10.-31.10.Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Тернопільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді / ВНЗ м. Тернополя
35Година права «Права є в кожної дитини, як і в дорослої людини»22.10. 13.00 год.Управління культури і мистецтв / Бібліотека №5 для дітей
36Семінар – практикум «Письменники світової літератури і Тернопілля»23.10. 11.00 год.Управління культури і мистецтв / Бібліотека №2 для дітей
37Майстер-клас «Бісероплетіння»23.10. 14.00 год.Управління культури і мистецтв / Бібліотека №3 для дітей
38Атестація творчих колективів ПК «Березіль» на підтвердження звання «народний», «зразковий». Концертна програма до 200- річчя від дня народження Т.Г. Шевченка22.10. Протягом дняУправління культури і мистецтв / Палац культури «Березіль»
39Концерт Віктора Павліка.25.10. 19.00 год.Управління культури і мистецтв / Палац культури «Березіль»
40Станична Новацька Спартакіада.28.10.Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Дитячо-юнацький пластовий центр
41Літературно-творчі посиденьки з поетесою Г.Сулим «Через книгу до дитячих сердець»29.10. 12.30 год.Управління культури і мистецтв / Бібліотека №4 для дітей
42Вечір – бенефіс «Дивлюсь на світ закоханими очима : Сергій Сірий»29.10. 14.00 год.Управління культури і мистецтв / Бібліотека №5 для дорослих
43Проведення занять фізичної культури і спорту, розвиток фізкультурно – оздровчої діяльності із залученням населення за місцем проживання.Щоденно з 9.00-21.00 год.Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення
44Відкритий кубок м. Тернополя з кікбоксингу серед дорослих в 2014 р.Друга декада місяцяУправління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / КЗ ДЮСШ № 1
45Всеукраїнські змагання зі стрибків пам’яті Заслуженого тренера України О.СемиразаДруга декада місяцяУправління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Тернопільський міський стадіон

Коментарі вимкнені.