Сьогодні тернопільському інтернет-виданню “Погляд” – два роки!

7 грудня інтернет-видання «Погляд» святкує другу річницю свого існування в новинному просторі файного міста Тернополя.

Якщо слідкувати за розвитком дитини, то в два роки малюки уже багато чого вміють робити. Як мінімум – ходити. Редакція «Погляду» тішиться, що наші новини «ходять» не лише по тернопільських, а й по загальноукраїнських сайтах.

Діти-однолітки нашого сайту часто малюють фломастерами по стінах? І ми встигли за цей рік для самовираження стін настворювати… у соціальних мережах Фейсбук та Вконтакті.

У цьому віці для малюків набувають значення ритуали, наприклад одна і та ж казка перед сном, на сніданок – завжди сир з молоком. У нас теж вимальовуються свої традиції, залежно від сезону чи актуальних подій в країні, місті. Загалом, звичним стали короткі підсумки тижня, рубрика «Обличчя Тернополя», статті в рамках “Тест-драйвів” для депутатів. А завдяки публікаціям на тему виборів до Парламенту, кількість відвідувачів «Погляду» в певні дні сягала рекордної позначки – 10 000 за добу.

За цей час у нашого інтернет-видання з’явився впевнений хресний батько – Тернопільський центр комунікацій. А також народилися хороші братчики – три новинні сайти Тернополя. Очолюють їх люди, що свого часу вкладали в розвиток «Погляду» багато сил, часу, енергії, і котрі донині є нам близькі та рідні.

У віці двох років діти вже знають близько 50-ти слів, тому сміливо можуть подякувати своїм постійним читачам за щоденну увагу до праці «поглядівців», за розуміння, конструктивну критику, пропозиції, поради, підтримку, дописи, листи, коментарі, та кожен «Like».

Щодня нас незмінно читає близько чотирьох тисяч відвідувачів, і якщо саме ви входите в це число, то знайте, що ми вас любимо, поважаємо, намагаємося створювати цікавий контент саме для вас – нашого постійного читача. Дякуємо вам за ці два роки уваги!

Редакція інтернет-видання “Погляд”

-1 thoughts on “Сьогодні тернопільському інтернет-виданню “Погляд” – два роки!

 • 13:21 | 7.12.2012 о 13:21
  Permalink

  Вітаннячка, так тримати, або ні – рости до рівня, щоб новини передруковували не тільки всеукраїнські ЗМІ, а й світові інформаційні агенції:)

 • 15:45 | 7.12.2012 о 15:45
  Permalink

  Щиро вітаємо!
  Бажаємо і надалі залишатися об’єктивними коментаторами,першими новинарями,завжди актуальними та резонансними. Нехай щоденно зростає коло ваших читачів і прихильників,а творчі ідеї, влучні слова та цікаві меседжі допомагають залишати хороше враження у серці кожного гостя.

 • 16:09 | 7.12.2012 о 16:09
  Permalink

  Вітаємо!!! Ви найкращі! Ні один сайт у Тернополі не публікує стільки оригінальих та цікавих новин. Дякую

Коментарі вимкнені.