Stare Misto: Залізний Ляпіс Трубіцкой вражав тернополян (фото)

  8-9 червня у Львові проходив один з наймасштабніших фестивалів в Україні Stare Misto.

Тому пропонуємо Вам серію фоторепортажів з цієї  грандіозної події, які зробила спеціально для “Погляду” Анна-Лілія Кокора.

 «…Celebration Holliday,

Dance tomorrow,

Dance today!» – так починається пісня білоруського, хоча, прийнято вважати російського  гурту Ляпиc Трубецкой «Котик». Знаєте, в нашому житті насправді так мало часу для свята  танців, що  не відвідати Stare Misto, для мене,  було б смертним гріхом.  Саме «Ляпіси»  відкривали фестиваль. Хоча послухати їх прийшло досить мало людей, однак це були віддані прихильники гурту.  Чимало їх приїхали з самої Білорусії, адже, гадаю всі ви знаєте, що «Ляпісам» загадано там грати. Не впевнена  правда це, чи ще один міф, однак гострополітичні тексти їх пісень, які і для мене стали символом особистої ліберті, спонукають захоплюватися музикантами і вірити в їх абсолютне відчуття справедливості.

Гурт відмовився від будь-яких інтерв’ю чи прес-конференцій, що ввело мене в глибокий відчай, я так хотіла поставити їм питання-два! Але, думаю, правильно зробили, бо більшість питань, стосувалося б не їх творчості, а політики.

Чула краєм вуха, що виступ «Ляпісів» був провальним на Staromy Misti, але що б там, і хто б не казав – музиканти відіграли на всі сто!!! «Котик», «Танцуй», «Африка», «Маніфест»… прозвучали всі пісні, які я хотіла почути наживо. Шкода, не знаю, чи вони грали «Железный», я половину їх виступу просиділа в маленькій кімнаті на прес-конференції…  Однак, для мене це був один з найграндіозніших виступів, які я коли-небудь бачила, а бачила я багато, повірте! Слава Ляпісу Трубіцкому, хай частіше навідуються в Львів і Тернопіль!!!

 

Коментарі вимкнені.