Конкурс відеопоезії «МонОкль» шукає молодих поетів та режисерів

Другий рік у рамках мистецького фестивалю «Ї» в Тернополі відбудеться конкурс відеопоезії «МонОкль».

Як розповідає організатор змагу Юрій Вітяк: «МонОкль» — мистецький трамплін для молодих авторів та режисерів, які мають що розповісти вибагливому глядачеві:

— Конкурс є такою собі твердинею для тих, хто не знав, де виразити свою ідею. Буває, відеороботи знімають роками, але практично ніде не транслюються. Тому важливо, аби короткометрівки, зняті рік тому і два, і п‘ять, з‘явилися на екранах, просто-напросто були побаченими. Ясна річ, добре, коли ми зможемо надихати людей на фільмування чогось нового, якісного. Що як їм не вистачає лишень маленького? Аби хтось сказав: «Ви у попиті, Ваша ідея варта втілення», — каже Юрій Вітяк. — Поки відеопоезія перебуває у «підпіллі». Робіт у цьому жанрі катастрофічно мало, як для такої великої країни. Та й із достойними справа не з найкращих. Тернопіль теж не може особливо похизуватися наявністю такого жанру. На жаль.

Якщо ви маєте, що запропонувати, то подавайтесь на змаг. У перед тим ознайомтесь із правилами. До участі в «МонОклі» приймають зафільмовані твори сучасної авторської поезії українською мовою. Відеопоезія неодмінно має містити субтитри із назвами поетичного твору та музичної композиції (якщо така використовується як супровід), а також імена автора, режисера та всіх учасників знімального процесу. Тривалість стрічки має не перевищувати п‘яти хвилин. Роботи не повинні мати антиукраїнський, рекламний та відверто еротичний характер, містити заклики до будь-якого виду дискримінації та ненависті. До участі у конкурсі не допускаються відео, створені на основі фотографій.

 10 найкращих відеопоезій оприлюднять у розділі шорт-ліст конкурсу «МонОкль» та представлять під час фестивалю. Тоді ж повідомлять переможців. Вони отримають іменну статуетку Другого конкурсу відеопоезії та грошову винагороду.

Заявка за  посиланням: https://docs.google.com/…/1vteBulhfKorjNuor8OND4p…/viewform…. Дедлайн: 25 квітня 2018 року (включно).
Усі отримані відеоматеріали розмістять на YouTube-каналі Мистецького фестивалю «Ї».

Анна Золотнюк.

Коментарі вимкнені.