Процедуру відкликання депутатів-«зрадників» ініціював чоловік з Шумська, який має 133 кв. м в центрі Тернополя від Надала

Гарний старт Василя Габора, який зібрався на вибори до Верховної ради.

Нещодавно в «Українському домі «Перемога» відбулися так звані збори мешканців трьох округів Тернополя, на яких розпочався процес відкликання депутатів-мажоритарників – Івана Сороколіта, Ігоря Турського та Романа Навроцького. Всіх трьох ВО «Свобода» виключила зі своїх лав і тепер вимагає, щоб вони склали депутатські мандати. Виявляється, що ініціатором цього процесу виступив «свободівець» Василь Габор.

Це стало зрозуміло з відповіді Тернопільської міської ради щодо замовника комунального приміщення, яке мерія надіслала координатору Руху «ЧЕСНО» у Тернополі Юлії Ковальчук.

Варто сказати, що Василь Габор до жодного з цих округів не має відношення, хоча він і стверджує, що проживає на окрузі Романа Навроцького. Але у своїй ж електронній декларації пан Габор повідомляє зовсім інше. Зокрема, 19 березня 2017 року в декларації він пише, що місцем його проживання є… місто Шумськ. 

Варто також розповісти, хто він, цей «інквізитор» Василь Габор. На сьогодні цей чоловік значиться серед помічників-консультантів народного депутата Михайла Головка та є заступником голови обласної організації ВО «Свобода». Свого часу працював головою Шумської РДА. Щоб не мати опозиціонерів, розпустив громадську раду при РДА. У 2014 році депутати Шумської районної ради зробили спробу висловити йому недовіру, однак їм не вистачило кількох голосів. Також Габор значиться серед засновників громадської організації «Всеукраїнська люстрація», яка має у безоплатному користуванні приміщення площею 133 кв. м в центрі Тернополя.

Репортер

Коментарі вимкнені.