Студенти тернопільських вишів збували наркотики через соцмережу Telegram

На Тернопільщині затримано групу із 4 студентів, що збували наркотики за допомогою соцмереж.

Прокуратурою Тернопільської області спільно з працівниками управління протидії наркозлочинності ГУНП в Тернопільській області викрито групу осіб, яка впродовж 2018 року незаконно збувала наркотичний засіб «марихуана», використовуючи месенджер «Telegram».
Встановлено, що злочинну групу, до складу якої входили іногородні студенти Тернопільських вищих навчальних закладів, очолив організатор, який розподілив функції між учасниками та координував їх діяльність. Співвиконавці даного злочину виконували роль операторів, що слідкували за належним функціонуванням так званого «інтернет-магазину». Також, до складу групи входили особи, які займалися фасуванням «марихуани» та розкладанням її в так звані «закладки», після чого інформацію про місцезнаходження «закладок» із марихуаною надсилали операторам, а останні завантажували її в Інтернет-мережу. Група діяла на території м. Тернопіль та інших обласних центрів.
Працівниками поліції під процесуальним керівництвом прокуратури Тернопільської області проведено обшуки у місцях проживання всіх учасників злочинної групи, під час яких виявлено та вилучено близько 3 кг наркотичного засобу «марихуана», пристрої для його вживання, комп’ютерну техніку, грошові кошти, мобільні телефони, банківські картки, аерозольні балончики, електронні ваги, які учасники групи використовували у своїй злочинній діяльності пов’язаній із збутом наркотиків.
На даний час 4 учасників злочинної групи затримано та обрано їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Коментарі вимкнені.