Створено Раду з кадрових питань Головного управління ДФС у Тернопільській області

З метою встановлення прозорої процедури призначення на посади начальників територіальних органів Головного управління ДФС у Тернопільській області наказом від 23.10.2014 року № 35 утворено Раду з кадрових питань ГУ ДФС у Тернопільській області, до якої увійшли представники громадськості та бізнесу Тернопільщини.

Цього ж дня відбулося перше установче засідання Ради, у якому взяв участь начальник ГУ ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат. Ігор Юлійович подякував присутнім представникам громадських організацій та бізнесу за виявлену ініціативу долучитися до роботи дорадчого органу, мета утворення якого – це якісний відбір професійно підготовлених кадрів на зайняття посад начальників об’єднаних державних податкових інспекцій.

На засіданні учасники обговорили та ухвалили:

–                     Положення про Раду з кадрових питань Головного управління ДФС у Тернопільській області;

–                     Перелік документів та інформації, що повинні подаватись кандидатами на посади начальників ОДПІ Головного управління ДФС у Тернопільській областіhttp://sfs.gov.ua/pro-sfs-ukraini/robota-z-personalom/rada-z-kadrovih-pitan/print-158055.html;

–                     Процедуру подання документів та відбору кандидатів.

Також встановлено терміни та спосіб подання документів.

Детальна інформація щодо подання документів буде розміщена на офіційному суб-сайті територіальних органів ДФС у Тернопільській області (http://tr.sfs.gov.ua).

Відділ комунікацій

ГУ ДФС у Тернопільській області 

Коментарі вимкнені.