Тернопіль повністю опанував ситуацію з захистом і безпекою міста

Звернення міського голови Сергія Надала до тернополян:

Нічне патрулювання здійснюють близько тисячі добровольців – дорожній контроль, спортсмени, муніципальна поліція, депутати, підприємці, охоронні фірми, дільничі міліціонери, звичайні тернополяни. Розроблена схема реагування, оповіщення, працюють блок-пости на всіх в’їздах, перевіряються всі підозрілі автівки з не місцевими номерами.

На всі дзвінки, які були отримані на гарячу лінію міської ради, була негайна реакція – інформація перевірялась. За минулу добу жодних серйозних інцидентів не було.

Безпеку на дорозі відтепер здійснює Дорожній контроль, Автомайдан, з залученням в їх екіпажі працівників ДАІ.

Всі комунальні служби працюють. Навчальні заклади, торгівельна мережа працюють. Продукти в місто завозяться. Ринки під охороною. Торгові заклади – під охороною. Об’єкти теплокомуненерго, водоканалу, інших важливих для життєдіяльності міста служб – під посиленою охороною.

У місті заборонений продаж алкоголю після 18:00.

Дякую всім добровольцям за спільний захист міста. Всі, хто хоче долучитись до громадської охорони і патрулювання – звертайтесь у наші відділки, які сформовані в приміщеннях “опорних пунктів” міліції або в Управління муніципальної поліції – телефони 40-41-67 і 40-41-68.

Ще раз нагадую телефони гарячої лінії міської ради: 15-80, 40-20-02,067-351-57-10.

Коментарі вимкнені.