Тернопіль у топ-3 кращих міст України

Соціологічна група Рейтинг разом із International Republican Institute провела дослідження, у якому визначила найкращі міста України за рівнем життя. Тернопіль у загальному рейтингу посідає третю сходинку. На першій та другій розмістилися Вінниця і Харків, на четвертій – Львів, Київ —на 14 позиції.

Тернопіль у трійці кращих в сфері медичних послуг та спорту. Досить високо тернополяни оцінили взаємодію з місцевими радами. Школи та дитсадки на другому місці, а тернопільські вузи отримали пальму першості. Як повідомляє сайт  “ЛІГАБізнесінформ”, прорив Тернополя  засновник соціологічної групи  Ігор Тищенко називає несподіваним. Він пояснює це тим, що тернополяни виявилися одними з найбільш терплячих, незважаючи на найнижчий рівень доходів в Україні – 2739 грн, що на 31% менше, ніж середньоукраїнська зарплата. Соціологічні дослідження проводилися в усіх областях України, окрім Донбасу та Криму. В  кожному місті було опитано 800 респондентів старше 18 років. Найбільш сприятливі для життя міста України визначали за такими показниками: якість послуг, робота міськрад, взаємодія з владою.

Олена ВОДАРСЬКА

-1 thoughts on “Тернопіль у топ-3 кращих міст України

  • 11:50 | 26.08.2015 о 11:50
    Permalink

    от приходять до вас до хати гарна дівчина і каже: “ми проводимо опитування щоб визначити найкращу квартиру в підїзді.” як ви будете відповідати на її запитання? що у вас унітаз поломаний і вмивальник протікає? цінність цього рейтингу 0.00

Коментарі вимкнені.