Тернопіль вшанував Тараса Шевченка

Сьогодні український народ вкотре вшановує пам’ять великого поета та письменника Тараса Григоровича Шевченка. Виповнилась 151-а річниця його перепоховання. З цієї нагоди у Тернопільському сквері ім.Т.Шевченка відбулось покладання квітів до пам’ятника митця.
Були присутні представники Тернопільської облдержадміністрації, обласної ради, міської ради, товариства «Просвіта», духовенства церков міста, а також вчителі та учні тернопільських шкіл.
За словами голови Тернопільської обласної ради Олексія Кайди, Тарас Шевченко – це революціонер, який будив і продовжує будити свій народ, який дійсно хотів, щоб Україна була українською.
– Твори Тараса Шевченка промовляють до нас словами сучасника. Адже ними піднімаються питання, які актуальні і до тепер. Ця постать стоїть понад часом, понад політикою, – додає голова Тернопільської міської ради Сергій Надал.
Біля пам’ятника священнослужителі відправили поминальну літургію, після якої відбулось покладання квітів. На завершення учні тернопільських шкіл декламували уривки із творів Тараса Григоровича.

Оксана Бучко, Погляд

Коментарі вимкнені.