Тернопільські прокурори покривають злочини вчинені посадовими особами правоохоронних органів, податкової служби та суддями?

27 квітня Голова Громадської ради при Тернопільській обласній державній адміністрації  Лариса РИМАР підписала відкрите звернення членів правління  Громадської ради при Тернопільській ОДАдо Народного депутата України, голови депутатської групи«Тернопільщина» Романа ЗАСТАВНОГО, Народних депутатів Верховної Ради України – членам депутатської групи «Тернопільщина» та до Генерального прокурора України Віктора ШОКІНА   щодо захисту прав, честі, гідності та ділової репутації члена Громадської ради СОРОКОЛІТА В.І.

За оцінками ситуації щодо порушення громадянських прав та свобод, які мають місце в Тернопільській області, члени правління Громадської ради при Тернопільській ОДА висловлюють занепокоєння щодо неправомірних дій окремих осіб, які займали та займають керівні посади в правоохоронних, податкових органах, прокуратурі та судах.

Лемега С., Ямкова І., Іллінський Л., Лень А., Татарин В., Сороколіт В. та багато інших відомих людей – це ті тернополяни, які впродовж тривалого часу вимушені захищатись від безпідставних звинувачень у сфальсифікованих кримінальних провадженнях.

На нашу думку, діяльність так званого організованого злочинного угрупування за участі працівників правоохоронних органів, судів та податківців направлена на отримання неправомірної вигоди шляхом широкомасштабної фальсифікації кримінальних справ.

Так, сфальсифіковане кримінальне переслідування члена Громадської ради при Тернопільській ОДА Сороколіта Віталія Івановича за ч.3 ст.212 КК України триває вже восьмий рік, із яких шість місяців Сороколіта В.І. незаконно утримували під вартою, де примушували визнати вину, внаслідок чого він переніс інсульт та клінічну смерть.

Кругова порука, яка на даний час панує у Тернопільській області, позбавляє можливості здійснення правосуддя стосовно осіб, які фальсифікували кримінальні справи, в тому числі, стосовно Сороколіта В.І.

Після багатьох заяв Сороколіта В.І. було зареєстровано та вже третій рік триває кримінальне провадження за фактами протиправних дій працівників податкових органів, слідчих та суддів. За цей час шість разів змінювали слідчого у його справі, а до слідчого прокуратури Тернопільської області Музички Р.І., який почав провадити досудове розслідування в рамках закону, безпідставно застосували дисциплінарний тиск, внаслідок якого слідчий змушений був звільнитись з прокуратури.

Масштаб злочинної діяльності та кругової поруки теперішніх та колишніх працівників податкового органу, прокуратури та суддів по приховуванню злочинів підриває довіру до правоохоронної системи та правосуддя і становить реальну загрозу національній безпеці України на території Тернопільської області.

Враховуючи вищенаведене звертаємось до Вас, як до народного депутата України, з проханням про розгляд на засіданні депутатської групи «Тернопільщина» ініціативи про винесення на чергову сесію Верховної Ради України питання про створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України по розслідуванню фактів приховування прокуратурою Тернопільської області злочинів вчинених посадовими особами правоохоронних органів, податкової служби та суддями з метою фальсифікації підстав для незаконного кримінального переслідування, внаслідок якого Сороколіту В.І. завдано тяжких наслідків у формі незаконного утримання під вартою впродовж шести місяців із примушуванням визнати вину, перенесення інсульту та клінічної смерті, матеріальних збитків в особливо великих розмірах.

 

-1 thoughts on “Тернопільські прокурори покривають злочини вчинені посадовими особами правоохоронних органів, податкової служби та суддями?

 • 17:35 | 28.04.2015 о 17:35
  Permalink

  А Сороколіт боїться, вже не знає як на цей раз викрутитися, тому знаючи його замашки, ніхто навіть за його мільйончики не хоче з ним зв”язуватися, ото приспічило, конкретно

 • 15:15 | 7.05.2015 о 15:15
  Permalink

  Шарлатанка звернулась до шарлатана захистити ще одного шарлатана
  owner Квітень, 28 0 Новини
  Довідка Вікіпедії
  Шарлатанство – дії особи (або групи осіб) котрі мають на меті довести шляхом обману або певних махінацій іншій особі (особам), що було виконано певну дію, котра насправді виконана не була, або її виконання не залежало від так званих “виконавців”.
  Сумнозвісна Лариса Римар, яку “поімєло” все УНП (Українська народна партія- редакція) та особисто Ярослав Джоджик, Вова Болєщук, Олько Боберський нещодавно очолила громадську раду при Тернопільській облдержадміністрації. Аферистка, яка начудила в редакції джоджиківського сайту “7 днів” – 7days-ua.com із зарплатами людей, тепер пудрить мізки старим пердунам, які ввійшли в цю структуру. До того Лариска ганьбила в туристичній галузі, проводила махінації з грантами. А скупа яка!!! То про таких кажуть – світ пройде, а назад не вернеться, бо в морі лайна втопиться.
  Ось ця суч*ра, написала такому ж п*дарасу із Ласківець Теребовлянського району. Хитрожопий селюк став нардепом від “Народного фронту” , хоч сам жодного разу не вийшов до трибуни. Про таку дивну політичну пропаганду писало чимало сайтів Тернопільщини. Але Роман Заставний і у вус не дув. Бабло заніс, прохідний номер отримав і гребе тепер капусту. І настільки жадний Роман Йосипович, що особисто контролює усі процеси. Відомо, що область дуже бідна дісталась( свободівці за 6 років так роздерибанили, що їм заздрять донецькі регіонали), а оточення у Заставного й дня ніде не працювало, а лише зиркало, де б то урвати. Ось і настав той час, що гієни дорвались до влади. І до тої мерзоти звернувся ще один аферюга, який мав відмити кошти – Віталій Сороколіт. Чоловік подає себе як керівник фірми “програмістів” – ТОВ “Мелвіс” із села Котівка Гусятинського району. Фірма ця нібито створила програмний продукт, продала його і мала отримати роялті на 800 тисяч доларів США. У середовищі податківців нам розповіли, що Сороколіт “протупив”, не зареєстрував ще одну фірму, не “розбив прибуток” і згідно чинного законодавства мав сплатити великий податок. Гроші ці насправді ніяке не роялті. Відмивали його “товариші”-комсомольці по кагебешному минулому.
  Сьогодні вишезгадана фірма-одноденка Сороколіта із села Котівка просто вмерла. На телефонні дзвінки ніхто не те, що не відповідає, а навіть зняли номер з обслуговування. Якщо ж на Гусятинщині такі круті програмісти, чому вони більше нічого не створюють?
  Щоб волонтери-заробітчани з Логістичного центру допомоги АТО, які годуються з рук Сороколіта, не звинувачували нас в заангажованості, подамо вам і версію Сороколіта.
  ***
  Коротка історія від Віталія Сороколіта:
  З 1998 року я є директором ТОВ «МЕЛВІС». В 2007 році ми уклали контракт на загальну суму 800 тис. доларів США. Це не сподобалося податковій адміністрації Тернопільської області, адже ми «забули» поділитися.
  В подальшому посадові особи ДПАУ, не виключено, за вказівкою Надала С.В. (на той час – першого заступника голови ДПА в Тернопільській області), шляхом фальсифікації результатів податкової позапланової виїзної документальної перевірки товариства «МЕЛВІС» та під приводом погроз щодо порушення стосовно мене кримінальної справи, намагались отримати неправомірну вигоду у сумі 400 000 гривень та ініціювали порушення кримінальної справи стосовно особи Сорокаліт В.І. (прізвище фактично схоже на моє, за виключенням однієї букви) щодо умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.212 КК України.
  В березні 2013 року кримінальну справу №1681122 прийняв до провадження суддя Тернопільського міськрайонного суду Свачій І.М. Він оформив протоколи судових засідань по розгляду кримінальної справи стосовно громадянина Сорокаліта В.І., однак в постановах про привід, які були винесені за результатами цих судових розглядів, він вказує особу Сороколіт В.І.
  05 серпня 2013 року працівники Тернопільського РВ УМВСУ в Тернопільській області затримали та взяли мене під варту.
  На підставі постанови, яка не має юридичної сили, мене утримували під вартою в Тернопільському ІТТ та Чортківському слідчому ізоляторі майже пів року – з 05 серпня 2013 року по 25 січня 2014 року.
  07 серпня 2013 року перед відправкою у суд із Тернопільського ІТТ у мене стався інсульт і я був госпіталізований у лікарню.
  28 листопада 2013 року в залі судових засідань переніс клінічну смерть.
  ***
  Ви ще не втомилися? І досі читаєте ці рядки. Ну що ж – тепер найголовніше – саме звернення.
  Звернення щодо захисту прав, честі, гідності та ділової репутації члена Громадської ради СОРОКОЛІТА В.І.
  Народному депутату України,
  голові депутатської групи«Тернопільщина»
  Роману ЗАСТАВНОМУ
  Народним депутатам Верховної Ради
  України – членам депутатської групи
  «Тернопільщина»
  КОПІЯ: Генеральному прокурору
  України Віктору ШОКІНУ

  ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ
  членів правління Громадської ради при Тернопільській ОДА щодо захисту прав, честі, гідності та ділової репутації члена Громадської ради СОРОКОЛІТА В.І.
  За оцінками ситуації щодо порушення громадянських прав та свобод, які мають місце в Тернопільській області, члени правління Громадської ради при Тернопільській ОДА висловлюють занепокоєння щодо неправомірних дій окремих осіб, які займали та займають керівні посади в правоохоронних, податкових органах, прокуратурі та судах.
  Лемега С., Ямкова І., Іллінський Л., Лень А., Татарин В., Сороколіт В. та багато інших відомих людей – це ті тернополяни, які впродовж тривалого часу вимушені захищатись від безпідставних звинувачень у сфальсифікованих кримінальних провадженнях.
  На нашу думку, діяльність так званого організованого злочинного угрупування за участі працівників правоохоронних органів, судів та податківців направлена на отримання неправомірної вигоди шляхом широкомасштабної фальсифікації кримінальних справ.
  Так, сфальсифіковане кримінальне переслідування члена Громадської ради при Тернопільській ОДА Сороколіта Віталія Івановича за ч.3 ст.212 КК України триває вже восьмий рік, із яких шість місяців Сороколіта В.І. незаконно утримували під вартою, де примушували визнати вину, внаслідок чого він переніс інсульт та клінічну смерть.
  Кругова порука, яка на даний час панує у Тернопільській області, позбавляє можливості здійснення правосуддя стосовно осіб, які фальсифікували кримінальні справи, в тому числі, стосовно Сороколіта В.І.
  Після багатьох заяв Сороколіта В.І. було зареєстровано та вже третій рік триває кримінальне провадження за фактами протиправних дій працівників податкових органів, слідчих та суддів. За цей час шість разів змінювали слідчого у його справі, а до слідчого прокуратури Тернопільської області Музички Р.І., який почав провадити досудове розслідування в рамках закону, безпідставно застосували дисциплінарний тиск, внаслідок якого слідчий змушений був звільнитись з прокуратури.
  Масштаб злочинної діяльності та кругової поруки теперішніх та колишніх працівників податкового органу, прокуратури та суддів по приховуванню злочинів підриває довіру до правоохоронної системи та правосуддя і становить реальну загрозу національній безпеці України на території Тернопільської області.
  Враховуючи вищенаведене звертаємось до Вас, як до народного депутата України, з проханням про розгляд на засіданні депутатської групи «Тернопільщина» ініціативи про винесення на чергову сесію Верховної Ради України питання про створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України по розслідуванню фактів приховування прокуратурою Тернопільської області злочинів вчинених посадовими особами правоохоронних органів, податкової служби та суддями з метою фальсифікації підстав для незаконного кримінального переслідування, внаслідок якого Сороколіту В.І. завдано тяжких наслідків у формі незаконного утримання під вартою впродовж шести місяців із примушуванням визнати вину, перенесення інсульту та клінічної смерті, матеріальних збитків в особливо великих розмірах.
  Голова Громадської ради
  при Тернопільській обласній
  державній адміністрації Лариса РИМАР
  Ухвалено 27 квітня 2015 року

Коментарі вимкнені.