Тернопільський університет знову з кращих, – ректор Богдан Буяк

Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка став одним з кращих  у проекті у конкурсі Всеукраїнського фестивалю інновацій. Про це повідомляє ректор навчального закладу Богдан  Буяк.

  •  У конкурсі Всеукраїнського фестивалю інновацій брали участь 240 проектів! Проект #ТНПУ “Генератори-утилізатори твердих побутових відходів” НДЦ “Енергетичних технологій” інженерно-педагогічного факультету пробився до півфіналу в групі економічних проектів, тобто в 15 найкращих! Проект “Друге життя замків Тернопілля” StemЦентру фізмату потрапив у фінал конкурсу в групі соціальних проектів, тобто 10ку найкращих! Завдяки шаленній підтримці наших вболівальників журі конкурсу визнало нас переможцями у номінації “Приз глядацьких симпатій”! Це наша спільна Перемога! Щиро вдячні всім за підтримку! Ми вкотре довели, що тільки разом ми можемо долати всі вершини! Ми найкращі! – пише ректор у мережі Фейсбук.

брали участь 240 проектів! Проект #ТНПУ “Генератори-утилізатори твердих побутових відходів” НДЦ “Енергетичних технологій” інженерно-педагогічного факультету пробився до півфіналу в групі економічних проектів, тобто в 15 найкращих! Проект “Друге життя замків Тернопілля” StemЦентру фізмату потрапив у фінал конкурсу в групі соціальних проектів, тобто 10ку найкращих! Завдяки шаленній підтримці наших вболівальників журі конкурсу визнало нас переможцями у номінації “Приз глядацьких симпатій”!!!! Це наша спільна Перемога! Щиро вдячні всім за підтримку! Ми вкотре довели, що тільки разом ми можемо долати всі вершини! Ми найкращі!!! Далі буде…)

Коментарі вимкнені.