Тернопільський університет знову з кращих, – ректор Богдан Буяк

Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка став одним з кращих  у проекті у конкурсі Всеукраїнського фестивалю інновацій. Про це повідомляє ректор навчального закладу Богдан  Буяк.

  •  У конкурсі Всеукраїнського фестивалю інновацій брали участь 240 проектів! Проект #ТНПУ “Генератори-утилізатори твердих побутових відходів” НДЦ “Енергетичних технологій” інженерно-педагогічного факультету пробився до півфіналу в групі економічних проектів, тобто в 15 найкращих! Проект “Друге життя замків Тернопілля” StemЦентру фізмату потрапив у фінал конкурсу в групі соціальних проектів, тобто 10ку найкращих! Завдяки шаленній підтримці наших вболівальників журі конкурсу визнало нас переможцями у номінації “Приз глядацьких симпатій”! Це наша спільна Перемога! Щиро вдячні всім за підтримку! Ми вкотре довели, що тільки разом ми можемо долати всі вершини! Ми найкращі! – пише ректор у мережі Фейсбук.

брали участь 240 проектів! Проект #ТНПУ “Генератори-утилізатори твердих побутових відходів” НДЦ “Енергетичних технологій” інженерно-педагогічного факультету пробився до півфіналу в групі економічних проектів, тобто в 15 найкращих! Проект “Друге життя замків Тернопілля” StemЦентру фізмату потрапив у фінал конкурсу в групі соціальних проектів, тобто 10ку найкращих! Завдяки шаленній підтримці наших вболівальників журі конкурсу визнало нас переможцями у номінації “Приз глядацьких симпатій”!!!! Це наша спільна Перемога! Щиро вдячні всім за підтримку! Ми вкотре довели, що тільки разом ми можемо долати всі вершини! Ми найкращі!!! Далі буде…)

Comments are closed.