Тернополян запрошують у кліп із відомими людьми

Нещодавно у Тернополі побував Аркадій Войтюк – фіналіст Х-фактора та Нової хвилі учасник тернопільської команди КВК “V.I.P.”, майбутній випускник тернопільської медакадемії. На зустрічі із журналістами він повідомив, що планує зняти кліп на нову пісню “Все файно є!”. Аркадій запросив долучитися до кліпу усіх бажаючих тернополян.

Для цього варто лише зняти своє відео на цю пісню та надіслати його співаку.

Пісня “Все файно є” ще без ротацій на радіостанціях країни стає “народною” Саме тому творчий колектив Аркадія Войтюка вирішив зробити кліп на неї не лише з відомими людьми, а й із пересічними українцями.

Що потрібно зробити, аби потрапити у кліп?

Ви скачуєте останню версію пісні ТУТ

На цю версію пісні (від початку до кінця) знімаєте себе, свого друга, компанію, маму, бабцю (будь-кого)! І не важливо ДЕ! Можете пасти корову і співати, залізти на гору, на дереві, з гітарою, у будь-якому стані, головне, щоб це було прикольно і з настроєм!

Заливаєте це все на ex.ua, або на інший файлообмінник

Відправляєте лінк на пошту: fayno_e@ukr.net

Бажано, аби відео було зняте на фотоаппарат у форматі (1920х1080HD, або 1280х720HD, 25fr), але якшо не маєте такої можливості, то кидайте у любій якості!

Всі надіслані відео команда Аркадія Войтюка змонтує і, як вони кажуть, “вальнуть” разом у неперевершений “народий” кліп. Побачити готовий кліп можна буде спочатку на ютуб-каналі, а потім на музичних телеканалах будете дивитись на себе!

Відео приймаються до кінця місяця вересня.

Аудіо пісні в соцмережі ВКонтакті Аркадий Войтюк – Все файно є! (Jamomusic 2013) radio edit

Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.