Тернополяни платитимуть податок на похорони!

Законопроект про податок на продаж валюти знову подадуть до Ради і можливо навіть завтра. Дочекавшись припинення ажіотажу у пресі з цього питання НБУ ймовірно зможе реалізувати свої плани, під завісу вже майже не існуючої Верховної “зради”. Щоб показати поблажливість, ставку податку планується зменшити до 10 %. І в результаті народ України може отримати неймовірно цікавий “податок на смерть”, або “податок на похорони”. Важаю цю назву найбільш влучною, тому що особисто для мене і для моїх знайомих, цей податок саме так і вбачається. Усілякі “благі наміри” від уряду, накшталт — наповнення Пенсійного фонду, повна нісенітниця. Не знаю як у кого, а мої батьки, навчені власним гірким досвідом саме у іноземній валюті тримають гроші на “чорний день”. Дати пораду близьким людям, як тепер забезпечити свої останні дні і своє поховання, навіть я, навчений науками економіст, невзмозі. В дерев’яну гривню ніхто з свідомих громадян у цій країні уже не вірить.

Держава може вчинити черговий злочин проти свого народу ввівши такий здирницький податок. Прикро, що ми ж мовчазно коримося волі злодійських правителів. Зрозуміло що терпіння українця безмежне, але сподіваюсь що хоч пухнувши від голоду ми піднімимось з колін і заявимо про свій протест.  Приклади організованих та дієвих “голодних бунтів” у сторінки історії Голодомору в Україні нажаль не вписані. Можливо історія нас чомусь навчила і ми не будемо покірно чекати свого часу на смерть.

Щодо дійства, то прошу “тушок” Верховної ради 6-го скликання:

Шановні тушки та кнопкодави!

Ви достатньо багато прийняли “потрібних та необхідних” законі для України. Чого тільки варті — Харківська угода, Податковий кодекс, Закони “Про судоустрій…” чи “Про засади державної мовної політики”. Схаменіться! Ваші батьки і Ваші рідні тримають заощадження собі на поховання саме в іноземній валюті. Якщо Ви цього не знаєте, то раджу Вам їх запитати.

Закликаю Вас. Зробіть хоч щось добре за весь час своєї каденції депутата народу який ще не знищили.

 

Сергій Доротич, економіст, кандидат наук з державного управління

-1 thoughts on “Тернополяни платитимуть податок на похорони!

  • 11:15 | 28.12.2012 о 11:15
    Permalink

    “Зрозуміло що терпіння українця безмежне, але сподіваюсь що хоч пухнувши від голоду ми піднімимось з колін і заявимо про свій протест.” не протестувети потрыбно вже а за зброю братись “а то скоро податок на повітря буде” і гнати всіх
    “тушок та кнопкодавів” в три шиї та грошики людські на які вони жирують людям повернути

  • 22:09 | 12.10.2013 о 22:09
    Permalink

    С. Назаренко; Трішечки не так; Чим більше вони нагліють, тим більше ми мовчим.
    Пану(і) Pant; В 1933 році ми пухли з голоду, їли кішок і померлих і плескали в долоні й кричали? “Слава Велекому Сталіну”.

  • 05:50 | 26.10.2013 о 05:50
    Permalink

    Народна мудрість безмежна. Буде народ купувати гривню за кордоном. То Рада придумає податок і на ввіз власної валюти. Та народ таки щось придумає. Легітимне, чи не досить…

  • 22:56 | 6.12.2013 о 22:56
    Permalink

    Сколько стоит умереть в Германии
    Обряд погребения в Германии регламентируется педантичными законами отдельных земель, частично возникшими еще в нацисткой Германии. Диктуется почти всё: от размера ямы до цвета надписи на камне и норм озеленения могилы.
    Но многим немцам не по душе подобные авторитарные указания государства, пытающемся повлиять и на жизнь гражданина после смерти.
    Согласно опросу 2007 года только 51 % немцев хотят быть погребенными на обычном кладбище. В 1989 году таких было 87 %. Сейчас наблюдаются 2 тенденции: растущее число анонимных могил и повышенный интерес к смерти как явлению.
    Анонимное погребение – довольно популярно в крупных городах. Число их составляет 40 %. Рост популярности объясняется в том числе и тем, что в 2004 году была отменена единоразовая выплата по случаю похорон, т.н. Sterbegeld. Погребение оплачивается родственниками. Цена самой скромной версии – от 2 500 евро. В среднем – это 4 000 евро. Многим такая сумма не по карману и в таком случае захоронение может производиться в Чехии за демпинговые 888 евро. Анонимное погребение выглядит анонимно. Урну с прахом закладывают на общий с другими анонимными покойниками участок. Нет ни надгробия, ни имен. Родственникам не известны места захоронения.
    Одновременно растет популярность экзотичных погребений. В Германии разрешены:
    1. Развеяние праха над морем (в таком случае родственникам нужно доказать властям, что ты особенно тесно был связан с морем. Ну для рыбаков и моряков проблем нет, конечно, стоит от 700 евро).
    2. Погребение у дерева в специально для этих целей отведенном лесу (место у молодой березы стоит 400 евро, семейное место у старого высокого дуба обойдется в 8 000 евро).
    3. Рассыпание праха на специальных участках кладбища (от 250 до 1 500 евро).
    Тем, кто хочет хранить прах в урне у себя в жилой комнате или закопать в своем саду, надо пускаться на уловки кремации тела в Швейцарии или Голландии. Но при этом могут возникнуть проблемы при ввозе урны с прахом в Германию.
    В последнее время некоторые дают разрешение на прессовку своего праха в алмаз (это возможно в Швейцарии и Австрии. Процесс рождения алмаза из праха длится несколько месяцев, потом алмаз полируется и шлифуется, от 4 500 евро), развеяние своего праха с воздушного шара (возможно в Чехии и во Франции за 3 500 евро). Еще можно заключить свой прах в ракету для ночного фейерверка в Чехии за 1 500 евро. Ну а самым экзотичным по праву считается отправка праха в космос. При этом лишь небольшая часть праха в миниатюрной капсуле крепится на ракету-носитель, траспортирующую также и спутники на орбиту. Отправки из США и России от 11 000 евро. Записываться надо заранее.
    Ну а турки что? А турки из Германии летят умирать на Родину. Потому что если семья перестала платить ежегодный налог на могилу, могила предоставляется другим нуждающимся в месте на кладбище.

Коментарі вимкнені.