Тернополяни просять Кайду та Надала припинити ганебний дерибан землі

На електронну адресу “Погляду” прийшов лист від мешканців вул. 15 Квітня 23, 25, 27, 29, 33, 37. В якому вони звертаються до депутата Верховної ради України від м.Тернополя Кайди О.П. та Тернопільського міського голови Надала С.В.

Шановний Олексію Петрович, ми мешканці будинків по вул. 15 Квітня 23, 25, 27, 29, 33, 37, хочемо звернутись до Вас з проханням прислухатись до думки громади яка вас обирала у парламент  та обирала усю теперішню міську раду.

Уже давно ходять чутки щодо продажу землі попри об’їздну дорогу від базару Київської до колишнього посту ДАІ. Не порадившись з нами як громадою і мешканцями прилеглих будинків міська рада проводить земельні рішення.

Нашу думку теж має бути враховано! Цивілізований та демократичний  метод прийняття таких глобально важливих рішень це проведення громадських слухань!

Непокоїть те, що під нашими вікнами де ми гуляємо з дітьми може розростися новий базар. Неприємне видовище може нас очікувати, якщо замість дерев розкладуть лотки з секонд-хендом, і всіляким базарним крамом, чи якісь інші архітектурні форми.

Ми і так живемо в сильно урбанізованому районі та загазованому вихлопними газами капкані від об’їзної дороги. І розділяє нас з дорогою смуга з дерев, яку комусь закортіло прибрати до рук.

У нас вже є ринок через дорогу,  де кожного вечора купи сміття, смороду та зграї бродячих собак. Ми категорично проти будь яких продажів землі! І готові відстоювати свою думку до кінця! Просимо Вас  зупинити це ганебне «деребанення» людської землі!

Вимагаємо:

1.  Припинити земельні аукціони, а саме питання 100 і 101 які висвітлені на сайті міської ради.

2. Оголосити та провести громадські слухання щодо даних питань з мешканцями прилеглих територій.

3. Розпочати реконструкцію існуючого ринку на Київській в тих межах яких він є і не більше.

Ми розпочинаємо збір підписів під цим листом та з вірою і правдою надіємось на Ваше людське розуміння наших проблем.

З повагою мешканці вул. 15 Квітня 23, 25, 27, 29, 33, 37.

Коментарі вимкнені.