Тернополяни проти міської ради та Надала (фото)

Близько 30 хвилин у міській раді вибили двері. Та почалась масова бійка. Як розповідають очевидці “Погляду”, було приблизно 18 епіцентрів шарпанини. Бились всі – і міліція, і автомайдан, і унаунсовці та чимало інших представників громади.

Згодом все заспокоїлось, поки не з’явився чоловік, який знову почав провокувати бійку.

“Це був мабуть представник тернопільського криміналітету”, – каже очевидець. Його забрала міліція.

10 представників громади пустили на переговори у приміщення. Міліція з Автомайданом пробують оцепити центральний вхід, щоб більше нікого туди не пустити.

Зараз на місце подій прибули бійці “Соколу”.

Нагадаємо під міську раду вийшло чимало тернополян, які занепоєні діяльностю міської ради. Їх турбує роздачі землі “своїм” та вирішення проблем тільки за гроші. Під міською радою є працівники збанкрутілого КП МШЕД, представники вулиці Орлики  та багато інших.

 

 

 

-1 thoughts on “Тернополяни проти міської ради та Надала (фото)

 • 10:05 | 25.04.2014 о 10:05
  Permalink

  А Білан з Любецьким тільки коментарі журналістам дають. Піарщики блін

 • 11:07 | 25.04.2014 о 11:07
  Permalink

  то вже краще так піаритись, чим розпродувати землі власного міста і неповажати думки громади .

 • 13:23 | 25.04.2014 о 13:23
  Permalink

  серед тих активістів як мінімум 10 чоловік бачать себе в тих самих місцях, які зараз займають депутати та чиновники міської ради. Тому, давайте дивитися реально на речі, є проблема звертайтеся до депутатів, поки що тих діючих які є, якщо зверталися і депутати не допомогли, тоді кажуть такий то, то такий не допоміг. А так, то виглядає піар і відчувається виборча кампанія. А загалом по суті говорила лише жінка з макаренка про гуртожитки, все решту чистої води піар, причому не найкращий.

 • 19:31 | 25.04.2014 о 19:31
  Permalink

  то не тернополяни, а купка проплачених пацанів, які і спровокували зіткнення. а вигідно це зараз росії, яка тільки на таке і чекає.

Коментарі вимкнені.