Товариш Барни просуває на “жирну” посаду дружину одіозного регіонала?

Колектив Скалатського професійного ліцею просить допомоги журналістів, повідомляють Новини Тернопільщини.

Після призначення Любомира Крупи директором департаменту освіти під тиском та погрозами був звільнений наш директор Колосовський Ю. Л. Пан Крупа особисто приїжджав 4 рази в ліцей, постійно вказував на недоліки та допікав безкінечними перевірками. Колосовський пропрацював директором 2 роки, протягом яких в ліцеї зроблено робіт більше, ніж за попередні 10. Директор написав заяву в обмін на спокій в колективі та завершення перевірок.
Виконуючим обов’язків директора став заступник Супінський, який і подав за дорученням колективу заяву на конкурс директора ліцею. Одак в ліцей знову приїхав Крупа і сказав, щоб він забрав заяву, бо директором повинна бути Бабійчук Надія, проста вчителька з невеличким досвідом роботи, але дружина Бабійчука Івана Генадійовича – заступника директора департаменту ОДА, одного з найактивніших регіоналів часів Хоптяна в області, який прагнув захопити Громадську раду. На зборах трудового колективу за Супінського проголосувало 56 чоловік, за Надію тільки 16. Однак директор департаменту освіти ОДА Крупа, який особисто прибув на збори сказав, що голосування нічого не дасть і директором буде та людина на яку вкаже він. Шкода, що професійно-технічний заклад став епіцентром такого скандалу за участю керівництва управлінь ОДА. Напевне Бабійчук мав-би потрапити під дію закону “Про очищення влади”, а виходить навпаки – керує директором департаменту ОДА. Допоможіть, тернополяни!
Примітка ТТ. Пан Бабійчук – специфічно відома особа на Тернопільщині. За часів керування областю регіонала Хоптяна він працював в облдержадміністрації та сам був членом цієї одіозної політичної сили.

А на цьогорічних парламентських виборах вже «трудився» штабі Блоку Петра Порошенка на Тернопільщині разом з Степаном Барною, з яким вони вже багато років у приятельських стосунках…

-1 thoughts on “Товариш Барни просуває на “жирну” посаду дружину одіозного регіонала?

  • 19:19 | 20.11.2014 о 19:19
    Permalink

    Після цієї статті пора Крупі Л. і Бабійчуку І. на вихід.

Коментарі вимкнені.