У Тернополі ринки пусті

Окрім того, що люті морози забирають людські життя, кладуть на лікарняні ліжка і не дозволяють дітям ходити до школи, вони ще й не дають працювати. На центральному ринку Тернополя зупиняється торгівля, продавці овочів та фруктів сидять без роботи, адже попиту на їх свіжоморожений товар – нема.

Поки що овочі та фрукти не подорожчали, запевняють на ринку, але якщо морозитиме і надалі, то це позначиться і на цінах.

У одному із відділів центрального ринку Тернополя, так званій “Бесарабці” сьогодні лише двоє продавців торгували овочами, зазвичай тут їх два десятки. Через сильні морози люди не виходять на роботу.

У пані Світлани робочий день вже кілька днів підряд розпочинається о десятій, а закінчується о п’ятнадцятій. Зігрівається жінка гарячими кавою і чаєм. А щоб не замерзнути, багато ходить – місця між рядами вистачає, адже покупців – обмаль. Отож і товару кожного дня беруть стільки, аби продати.

– Ну, ми не беремо багато, я беру трошки буряка, трошки моркви, трошки цибулі, бараболі не беру, бараболя мерзне. Берем мішок бурячка – до мішка, моркви до мішка і трошки цибульки – сітку-дві і вистачить, – розповіла продавець овочів пані Світлана.

Хоч товару і мало проте ціни на нього поки ніхто не піднімав. Та й піднімати ціни поки що нема для кого, адже покупці, якщо і проходять повз, купувати не поспішають.

– Тепер звичайно що ні, але тут не виставляють, а в супермаркетах уже в два дорога – брала мандарини по 8 – вже по 16. Тут не беру, бо воно, звичайно, морожене, – каже перехожа.

Дехто овочі та фрукти взимку купує тільки у супермаркетах і заперечує, що залежно від того, яка температура надворі, ціни зростають.

У критому ринку, де трохи тепліше, кореспондентам все-таки вдалось знайти свіжі фрукти та овочі, правда небагато. Коментарів від продавців отримати не вдалось, вони саме розкладали товар. Промоніторивши ціни самостійно і порівнявши їх з тими, які були два тижні тому – ще до морозів, різниці не помітили.

Що буде далі – невідомо. Якщо фрукти, помідори, огірки, перець та капусту під час морозів дехто продаватиме, то моркву, буряк і картоплю вже від завтра на ринку знайти буде важко. Продавці не планують виходити на роботу через холод, повідомляє TV-4.

Коментарі вимкнені.