У Тернополі студенти влаштували Віденський бал

Вечірньої пори студентське кафе освітньо-мистецького центру «Політехнік» перетворилося на танцювальний салон ХІХ століття. Цього вечора студенти Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя проводили тут Віденський бал.

Спокійно, величаво дівчата у чарівних вечірніх сукнях, із чудовими зачісками, як і вимагає того салонний етикет, заповнювали приміщення. Не відстали від них і хлопці. Усі, як один, вони були одягнені в класичні костюми з метеликами кольору сукні своєї супутниці. Жодних джинсів, лише вишикана елегантність, джентльменство і гарні манери.

Бал розпочався давно забутим полонезом. І зал заповнився парами. Далі звучали вальс, полька…

Як повідомила начальник відділу виховної роботи та зв’язків з громадськістю Децик Оксана Ярославівна, захід організовано з ініціативи студентського самоврядування ТНТУ.

— Віденський бал, на який запрошена чи не вся університетська спільнота, ми проводимо вперше. До речі, нашими попередниками у проведенні Віденського балу були студенти факультету економіки і підприємницької діяльності, які декілька років поспіль проводили такий захід на факультеті. Ми назвали це дійство так тому, що справді намагаємося якомога правильніше провести його, за канонами, прийнятими у Відні. На Балу студенти виконуватимуть віденський вальс, повільний і швидкий фокстрот, польку, мазурку. Тобто танці, які традиційно вважаються бальними. Дуже приємно, що студенти проявили величезне бажання взяти участь у цьому заході. Півтора місяця ми готувалися. Студенти приходили на тренування, вчилися не лише танцювати, а й освоювали етикет балу. Побачимо, як усе пройде, але уже зараз у молодих людей є велике бажання зробити Віденський бал традиційним, — сказала перед початком дійства одна із організаторів, студентка факультету комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії Леонідія Габ’ян.

— Хочу зауважити, що дуже допомагали нам на репетиціях танцмейстери Володимир Вархола студент механіко-технологічного факультету, призер багатьох танцювальних конкурсів та Оксана Перебейнос студентка Тернопільського державного медичного університету ім.І.Я.Горбачевського. Саме Володя зробив авторську постановку кількох танцювальних номерів, — зазначила Леонідія Габ’ян.

Володимир Вархола, хлопець який активно і радо долучився до цієї акції вважає, що класичні танці на масових заходах зараз незаслужено забуті, тому приємно згадати танці старої матінки-Європи.

Під час балу враженнями поділились студенти:

Володимир Возний, студент факультету комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії:
— Всі очікування, які ми покладали на проведення такого прекрасного вечора справдилися. Настрій у мене зараз надзвичайний: романтичний, мрійливий…

Юлія Шаварська, студентка факультету управління та бізнесу у виробництві
— Безумовно, такий вечір не може не захопити. Настрій, який зараз маю могла б охарактеризувати як вишуканий, аристократичний.

Наприкінці святкового дійства обрали Королеву і Короля та Принцесу і Принца балу. Серед багатьох пар, котрі вправно вальсували, важко було визначити найкращих. Однак гучні оплески присутніх все ж таки визначили ведучу пару — Королевою і Королем серед викладачів стали Децик Оксана Ярославівна і Литвиненко Ярослав Володимирович, а Принцесою і Принцом серед студентів названі Леонідія Габ’ян (ФІС, СН-31) та Володимир Возний (ФІС, СН-31).

Коментарі вимкнені.