У Тернополі відбулась визначна подія – область офіційно приєдналася до цифрових областей України

Світлина від МagneticOne Municipal Technologies.

 9 квітня 2019 року відбулась визначна подія, презентація одного із найпотужніших інструментів, які повсюдно впроваджуються у нашій державі – Геопорталу містобудівного кадастру🇺🇦

Геопортал містобудівного кадастру Тернопільської області – картографічний інтернет-ресурс, який виступає єдиною точкою доступу до великої кількості інформаційних джерел даних з системою інструментів перегляду та пошуку географічної інформації, її візуалізації, завантаження та поширення.

📲Геопортал містобудівного кадастру Тернопільської області доступний за посиланням:
https://mbk.te.gov.ua

Сьогодні вже можна констатувати приємний факт, що Тернопільська область офіційно приєдналася до цифрових областей України. І за офіційними даними стала 14 областю в Україні, де функціонує обласний геопортал містобудівного кадастру🔝

🔻Запрошуємо голів ОТГ, архітекторів та землевпорядників приймати подекуди доленосні рішення та долучатись до приєднання Вашого ОТГ або ж району до Геопорталу містобудівного кадастру Тернопільської області.
☝🏻Варто зазначити, що Наша держава рухається до громадянського суспільства, всі ми розуміємо важливість відкритості та прозорості в тому числі у веденні містобудівної документації.

💡Переглянути сучасні рішення для підвищення роботи муніципалітетів можна тут:
https://magneticonemt.com

Коментарі вимкнені.