Як тернополянин знайшов альтернативу “злим водіям”

Ростислав Яцків пише на Фейсбук-сторінці “Бойкоту…”:

Я знайшов альтернативу “злим водіям”.

Сьогодні, “бойкотуючи маршрутки” знову катався на троліках (оплачуючи проїзд) Зайшов у тролейбус маршруту №10 (односекційний) на Збаразькому повороті та проїхався до зупинки С.Крушельницької.

Так ось. За цю поїздку тривалістю приблизно 30-35 хв. у мене кондуктор 5-6 разів перепитала про наявність квиточка. Спочатку відповів, потім показав квиток, а всі наступні рази здивовано дивився на неї (справа в тому, що я був одягнутий специфічно для шанувальників катання у тролейбусі – надзвичайно вишуканий костюм, біла сорочка з галстуком і парасолька-тросточка. Єдиний екземпляр на весь час поїздки спеціально спостерігав). Я здивовано дивився на неї через те, що кондуктор не помічає навколишнього середовища, вона бачить тільки клієнтів на продаж квитків і не має зорової пам’яті (жінка була старшого віку).

Попри всі мої “нервові поневіряння” настрій різко покращився, коли згадуваний вже кондуктор, попросила показати пенсійне посвідчення у жіночки (на вигляд 45-50 років). Посвідчення було продемонстроване під певні слова “недовіра”, “я не дурю” і кондуктор відійшла. Але після цього пенсіонерка отримала 100 компліментів щодо різниці свого статусу і віку а я повеселішав….

Прискіпливий кондуктор краще хамовитого водія А головне – у тролейбусах катаються набагато добріші люди!

P.S. Я себе не хвалив стосовно зовнішнього вигляду, але так одягнутих молодих людей рідко побачиш у найекологічному громадському транспорті нашого доброго міста Тернопіль.

Коментарі вимкнені.