Яка невдача спіткала тернополян у Харкові

 23 травня муніципальний футбольний клуб Тернопіль зазнав поразки від харківського Геліоса. Матч відбувався у Харкові і завершився тріумфом “сонячних” 1:0.

ФК Тернопіль у цьому матчі не міг розраховувати на трьох футболістів. Через дискваліфікацію пропускали гру Курило та Гаврилюк, а нападник Дорі травмувався.

Єдиний і переможний м’яч Геліос провів на 35-ій хвилині. Євген Швидкий після флангової передачі головою відкрив рахунок.

Відзначимо, що на 70-ій хвилині гри Геліос залишився у меншості через фол останньої надії. Але тернополяни не змогли скористатися чисельною перевагою і повертаються додому без очок.

Головний тренер ФК Тернопіль після матчу з Геліосом поділився своїми враженнями.

— Ваша команда, пропустивши гол у першому таймі, багато атакувала в другому. Чого не вистачило, щоб відігратися?

— Я не буду кивати на суддівство. Хоча мені здалося, що моменти, стики трошки судилися не на нашу користь. Але це моя думка. Якщо взяти в цілому, майстерності не вистачило. Кутові, штрафні все навішувалися на дальню штангу, хоча потрібно було подавати в район 11-метрової позначки, щоб загострювати. І однозначно нам не вистачало заднього захисника Ігоря Курило, який пропускав гру через перебір жовтих карток. Це наш лідер. Він би загострив ситуацію при стандартах. Богданов — футболіст, який грає під нападаючим. А сьогодні йому довелося грати заднього захисника. У першому таймі він допустив помилку. Воротар виправив. Богданов зіграв на три з плюсом. Ну а те, що нам забили, так і ми мали моменти. Це футбол.

Джерело: http://sports.te.ua/football/8882

Коментарі вимкнені.