Заступнику керівника поліції Тернопільщини Казимиру Попілю повідомили про підозру, – “Автомайдан”

Про це повідомляє активіст “Автомайдану” Ігор Василів.

  • Попілю повідомили про підозру по статті 263 КПК, правда заочно , бо він знаходиться у відпустці і до слідчого в понеділок не з’явився, хоч і обіцяв, кажуть на верблюді катається. Ляхович також у відпустці.

Нагадаємо, 24 лютого стало “фатальним” днем для тих тернопільських правоохоронців яких вже неодноразово попереджали про те, що варто зупинитися, піти з посад, бо в “новій країні” їхній корупційній натурі вже немає місця.

Одинадцять правоохоронців серед яких два високопоставлених прокурори Віталій Сідоров місцевий прокурор Тернополя та заступник прокурора Тернопільської області Іван Антюк. Два заступники керівника поліції – керівник громадської безпеки Руслан Балик і керівник слідства Казимир Попіль. Решта — дрібніші за посадами і значимістю виконавці роками відпрацьованої корупційної схеми.

В ході проведення обшуків співробітниками НАБУ у Попіля К.Я. по місцю проживання були виявлені бойова граната та близько двох сотень патронів.

За повідомленням активістів, Казимир Попіль є учасником двох ДТП (одне зі смертельним наслідком): «У лютому 2016 року, після вживання спиртних напоїв із Гаврилюком С.В. у м. Бучачі, повертавшись на власному автомобілі Шкода Супер-Б додому, Попіль К.Я. у нетверезому стані став учасником ДТП на «Східному» масиві м. Тернополя. Даний факт особисто «зам’яв» та не надав розголосу Богомол О.М.

Також Попілю приписують зловживання службовим становищем, “кришування” розважальних закладів та ін.

Коментарі вимкнені.