Як майно громади Тернополя стає власністю Надала і компанії

Днями в статті Надал і його команда цинічно забирають у підприємців Тернополя бізнес та майно ми вже писали про свавілля влади міста у стосунках з місцевими бізнесменами. Сьогодні ж  детально опишемо ситуацію, як  шанований певною частиною тернополян мер  з  «помічниками» зумів продати комунальне майно.

Наведемо факти і хронологію тільки однієї оборудки, а її законність нехай перевіряють правоохоронці. Адже це їх робота.

Отже, за каденції Заставного міська рада отримала у власність майно, павільйони літ. А-А-2 за адресою майдан Перемоги, 4. Це, нагадаємо, частина ринку«Ласкаво просимо» в мікрорайоні «Дружба» у Тернополі.

Про що свідчить Витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно, видане 5 серпня 2009 року ТзОВ «Міським бюро технічної інвентаризації м. Тернополя» (див.фото 1 і 2).

До того часу це майно належало ТОВ «Агрокомбінат – Тернопіль», яке вклало в ремонт павільйонів, його переобладнання тощо не одну сотню тисяч гривень. Згодом колектив підприємства в судах довів своє право на володіння цим майном. Але ..

Але з приходом до влади у Тернополі  «патріотичного» депутатського корпусу, більшість  в якому становлять свободівці на чолі з екс-податківцем Сергієм Надалом, вказану частину ринку вирішили роздерибанити.

Як це зробити, адже, нагадаємо, це була власність громади міста, придумали швидко.

І вже на весні 2011 року виконком міської ради приймає рішення «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування», в якому серед переліку об’єктів, які підлягають демонтажу, є і блоковані металеві павільйони на майдані Перемоги, 4 (фото 3)

Одразу після цього це майно, частина ринку, на два (???) дні переходить у власність приватного підприємства, і його купляє підставна особа Солонинка М.С, який і досі не заплатив за нього ані копійки.

До речі, з приводу цього і до сьогодні тривають судові баталії між продавцем та покупцем. Але про цю ситуацію розповімо в іншій публікації, щоб читач міг для себе уявити абсурдність рішень деяких тернопільських суддів.

Отже, власність громади Тернополя продали. Куди дивилися в цьому випадку представники прокуратури та інших контролюючих органів – питання ще те.

Згодом за справу беруться депутати міської ради. І поки в суді продавець намагається розірвати договір купівлі-продажу майна, оскільки за нього не заплатили, «народні обранці» затверджують експертну грошову оцінку землі під цим майном, а згодом і дають дозвіл на її приватизацію. Без аукціону, звісно. Нагадаємо, головою Постійної комісії Тернопільської міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі є не хто інший, як власник ресторанно-готельного комплексу «Братіслава», компаньйон родини Надалів по кафе «Назарія», що в парку Шевченка, де директором працює дружина мера Тернополя, бізнесмен Михайло Гладкий.

Ось і все.

Так в Тернополі власність громади переходить фактично безкоштовно у власність таких панів, як Солонинка М.С. Хоча, повторимося, за нашими даними, насправді такі «бізнесмени» всього лишень підставні особи. А реальними власниками колись комунального майна є дуже близькі до чинного мера Тернополя і колишнього податківця Надала люди.

Але, як завжди, ТТ знає трохи більше за інших. Як нам стало відомо, вже згадуваний загадковий Солонинка М.С. є давнім знайомим … того ж таки поки що всесильного бізнесмена Михайла Гладкого, компаньйона Сергія Надала. Колись вони разом працювали в міліції, зокрема в охороні м’ясокомбінату у Березовиці. І колишні співробітники Гладкий і Солонинка, як бачимо, досі мають спільні інтереси (цей факт з біографії персонажів даної статті ще раз доводить, хто є реальним власником придбаного з допомогою вищеописаної оборудки майна за адресою майдан Перемоги, 4, а хто є, як ми і припускали, банальною підставною особою ).

Один з них «рулить» земельними ділянками в Тернополі, а другий з такою легкістю їх “приХватизовує”.

А над всіма цим процесами стоїть діючий, знову ж таки – поки що, міський голова Тернополя…   

Далі буде…

“Тернопільський тиждень”

-1 thoughts on “Як майно громади Тернополя стає власністю Надала і компанії

  • 10:00 | 11.01.2014 о 10:00
    Permalink

    Журналісти не задавали собі запитання чому ті люди, в котрих, так би мовити, забирали власність – не здіймали галасу усі ці роки? Де якісь публічні звернення? Де пікети під міською радою? Невже складно здогадатись, що дана стаття – маніпуляція?!!!

  • 11:10 | 11.01.2014 о 11:10
    Permalink

    Заставний забрав для міста, а Надал віддав своєму – ой молодець:)

Коментарі вимкнені.