Маєтки тернопільських чиновників трохи менші, ніж у Валентина Хоптяна (фото)

Ми вже публікували фото маєтку, яке вибудував собі голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян під час керівництва нашим краєм.

Зараз пропонуємо переглянути світлини на яких зображені будинки та авто місцевих чиновників.

 • Мер Тернополя, колишній податківець живе в триповерховому будиночку на 400 кв м, на земельній ділянці площею 1200 кв м у Байківцях, біля Тернополя.

Купив його у кредит під заставу квартири в Тернополі. Кажуть, що ще допомогли батьки дружини Олени. Вартість особняка, за словами Надала, $160 тис.

Записаний будинок на Олену Надал, яка доходів отримує більше, ніж чоловік. Найбільший розрив між офіційними доходами подружжя був помітний у 2010 році, коли згідно з декларацією міський голова заробив майже 80 тис грн., а доходи дружини становили понад 1,1 млн грн.

 • Заступник міського голови Тернополя  Володимир Камінський, заробітна плата якого не перевищує 1 тис.євро з урахуванням всіх можливих доплат та премій, два роки тому купив новий автомобіль англійської марки Range Rover sport.

 

 • Заступник з гуманітарних питань голови ОДА Валентина Хоптяна Петро Гоч не приїхав до Тернополя з Хмельниччини чи Підволочиського району. Його, так би мовити кар’єра, відома тисячам місцевих мешканців. Тому громадськість щиро здивувалася, що коли побачила, як колишній пластун і екс-помічник Ореста Муца, що формально не має ніякого жодного бізнесу і родичів-олігархів, їздить вулицями обласного центру на розкішному джипі Porsche Cayenne. На цьому чуді німецького автопрому вартістю від 1 до 2 мільйонів гривень(!) чиновник із зарплатою в 10 тисяч гривень вперше “засвітився” на форумі української діаспори.

 • Кажуть, що це будинок “свободівки” депутата міської ради та директора Галицького коледже Марії Бабюк.

 

Фото Тернопільський Тиждень

 

 

-1 thoughts on “Маєтки тернопільських чиновників трохи менші, ніж у Валентина Хоптяна (фото)

 • 12:20 | 11.01.2014 о 12:20
  Permalink

  А маєтки депутатів-свободівців обласної ради?
  Давайте про усіх ….чому так вибірково?

 • 12:51 | 11.01.2014 о 12:51
  Permalink

  Чесно кажучи вже надоїли ці крикуни навіть не націоналісти а точнісінько НАЦИСТИ від “свободи” які зайняли крісла в нашій мерії і так розікрали наше місто як ні одна влада і навіть декілька влад підряд! Ви подивіться на яких автомобілях їздять які землі і приміщення комунальної власності захопили перші особи міськ ради (колишні податківці, вчителі і т.д.) а сьогодні себе називають націоналістами прикриваючись майданами вони є “ЗВИЧАЙНІ МАХНОВЦІ” дорвались розікрали, зґвалтували місто і тепер думають як захопити цілу область!!! Куди дивиться міліція, прокуратура і СБУ
  Пора робити в місті майдан для ЗЛОДІЇВ ВІД МІСЬКРАДИ І ОРГАНІЗУВАТИ ПУБЛІЧНЕ ЇМ “ПОРЄВО” ГРОМАДОЮ МІСТА!!!!
  А награбоване майно націоналізувати або роздати хворим діткам!!!
  ХТО ЗА ПРОШУ ПІДТРИМАТИ……

 • 13:07 | 11.01.2014 о 13:07
  Permalink

  От як живуть чи то жирують ті так звані опозиціонери “свободівці” хто говорить, що хтось має а в яких особняках вони живуть на яких машинах вони їздять, та таку хатинку щоб тільки опалити це скільки коштів потрібно в той час коли більшість зводить кінці з кінцями! Чи вони живуть по принципу життя коротке і треба грабувати все і всіх!
  Пора громаді міста розібратись і зірвати маски з оцих фальшивих майданівців і показати їх справжнє обличчя і викликати їх на майдан, щоб вони прозвітували перед громадою звідки в них такі статки!!!! А ТО АВТО І БУДИНКИ ЗА МІЛІОНИ А ЗАРОБЛЯЮТЬ ТИСЯСІ….АБСУРД……ГАНЬБА ТАКІЙ СВОБОДІ!!!!
  СЛАВА УКРАЇНІ!!!

 • 13:12 | 11.01.2014 о 13:12
  Permalink

  Цілком підтримую Святослава, Петра і Колю пора вивести на чисту воду тих “свободівців” ато нічого окрім як деребанять більше нічого не роблять!
  Героям слава!!!

Коментарі вимкнені.