Під диктовку олігархів влада міняє Трудовий кодекс, – нардеп Михайло Головко

Депутати олігархічних партій у Верховній Раді черговий раз насміялися зі всіх українців через ухвалення у першому читанні проекту Трудового кодексу України (№ 1658).

Окремої уваги варті автори цього проекту: “Блок Петра Порошенка” (п. Гройсман), “Народний фронт” (п. Денісова) та “Опозиційний блок” (п. Папієв). Таким чином слуги олігархії як “проєвропейського”, так і “промосковського” спрямування, у змові, з однаковою нищать трудові права українців.
Під диктовку олігархів влада міняє Трудови кодекс, щоб зробити українців остаточно рабами. Назву декілька кричущих фактів, які так спішили ухвалити народні обранці:
– вказаний проект надає можливість звільняти працівників без будь-яких обмежень із надуманих причин (стаття 86) або і без таких (пункт 5 частини 1 статті 80). А також запроваджується презумпція вини працівника щодо дисциплінарної та матеріальної відповідальності (частина 2 статті 361), тобто не роботодавець повинен буде доводити порушення з боку працівника, а працівник – що він ні в чому не винен;
– довершенням перетворення українців на річ, задіяну в процесі створення прибутку для олігархії, є запровадження “режиму ненормованого робочого дня” (стаття 153), що дасть можливість законно вимагати від працівника працювати більш як 40 годин на тиждень без додаткової оплати, що є формою примусової праці;
– На тлі цієї вершини рабовласницької законодавчої думки губляться норми проекту, за якими роботодавцю надається можливість без згоди працівників вести за ними відеоспостереження (стаття 30), а також непоширення норм трудового законодавства на підприємства, що розташовані в зоні проведення “АТО” (пункт 7 Прикінцевих і перехідних положень).
Таким чином, олігархи-чужинці, що нині безроздільно правлять на нашій землі, намагаються одним ударом відкинути відносини праці в Україні у ХІХ сторіччя, а у прифронтові зоні – взагалі скасувати дію трудового законодавства.
Окрему увагу варто звернути на намагання лібералів внести у Трудовий кодекс норми щодо недопущення дискримінації сексуальних меншин; Таким чином хочуть легалізувати їх права, що в подальшому буде підставою для узаконення одностатевих шлюбів.
Тому вважаємо неприпустимим ухвалення Трудового кодексу як з точки зору захисту трудящих українців, так і з точки зору утвердження та захисту Української держави. Вимагаємо від уряду і парламенту негайного зняття даного проекту з розгляду.
Звертаємося до всіх трудящих українців із закликом до проведення масових акцій протесту проти рабовласницького Трудового кодексу.
Зі свого боку, зобов’язуємося розробити та запропонувати народним депутатам, що не представляють інтересів олігархії, поправки до другого читання.

Коментарі вимкнені.