Закохана в бісер…


Гарного осіннього дня у Теребовлянській районній бібліотеці для дітей відкрилася виставка з бісероплетіння під назвою «Закохана в бісер…», а презентувала її чудова і талановита дівчина Шемерлюк Мар’яна із с. Ласківці. Помилуватися її витонченими і вишуканими виробами прийшли багато відвідувачів, серед яких – справжні маленькі поціновувачі прекрасного, діти старших груп дитячих садочків «Сонечка» та «Ромашки». Хлопчики із захопленням розглядали дивовижних звіряток, а дівчаток неможливо було відірвати від яскравих і різнобарвних прикрас.
Сама презентація відбулася в чудовій атмосфері, запрошені – учні 5-6 класів Теребовлянського НВК та їх вихователі. Талановита майстриня розповідала, що займається цим мистецтвом близько восьми років, і на її рахунку понад 600 виробів. Продемонструвала свою першу роботу – браслет, з якого все почалося. На запитання яка ж робота вдавалася найважче, відповіла, що такої не було, адже вона просто закохана в бісер. Робота над кожним виробом приносить їй велике задоволення.
Познайомившись із гостею ближче, всі зрозуміли, що Мар’яна хоч і сором’язлива та тендітна, проте дуже енергійна і активна дівчина, має надзвичайно багату фантазію, наполегливість до такої тонкої та кропіткої роботи. Розглядаючи численні вироби майстрині, відвідувачі бібліотеки не переставали дивуватися їх розмаїттю, складності виконання і захоплено повторювали: «Така краса! Не відірвати погляд».
І на завершення зустрічі усі присутні побажали Мар’яні Шемерлюк великих успіхів і творчих злетів у її подальшому творінні.

Мар’яна Чезлова,
бібліотекар районної бібліотеки
для дітей

Коментарі вимкнені.