«Радикал» Півторак з журналіста-невдахи перетворився на «тролейбусника»

Одному з трьох членів фракції Радикальної партії у Тернопільській міській раді знайшли нову роботу. Святослав Півторак відтепер – заступник директора комунального підприємства «Тернопільелектротранс».

Таким чином міський голова Сергій Надал «заплатив» Пітораку за його входження до промерської більшості у міській раді. «Ляшкіст» зі своїми колегами по фракції, зазвичай, тупо, навіть не вникнувши у питання, голосує за потрібні мерові проекти рішень.

Святослав Півторак за останній час змінив з десяток робіт. Він був директором кінотеатру «Перемога», звідки його «попросили» через хабарний скандал, залагоджений виключно через зв’язки його батька в Апеляційному суді області. Також Півторак двічі очолював газету міської ради «Тернопіль вечірній», працював в обласному архіві, викладав у «батьковому» училищі №4 і навіть влаштувався на роботу завгоспом у Службу автомобільних доріг області. На роботу його не взяв, попри настирливі прохання з «білого дому», тільки директор краєзнавчого музею.   

Тим часом Тернополяни уточнюють, що Святослав Півторак сам для себе розглядав цілий ряд посад, які б він міг осилити. І найголовніше, що всі вони – керівні.

Зокрема, депутатам від ВО «Свободи» він запропонував себе на посаду начальника управління освіти та науки на заміну вже всім остогидлої Ольги Похиляк; керівництву обласної ради – як директора обласного краєзнавчого музею; а голові ОДА Степану Барні – на посаду керманича колишньої обласної телерадіокомпанії, а тепер філії НТКУ.

Репортер

-1 thoughts on “«Радикал» Півторак з журналіста-невдахи перетворився на «тролейбусника»

  • 11:56 | 7.06.2016 о 11:56
    Permalink

    шизофреніку півтораку вже давно ніхто не дивується, а от тих хто його пропихає на посади і далі, хоч окрім пити брехати і красти він більше нічого не вміє, пора спитати

Коментарі вимкнені.